anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W opłaconej aukcji nie ma miejsca dostawy InPost? nie można wydrukować etykiety. Co teraz?

Jenek1
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Wysłać samodzielnie, tylko paczkomat InPost albo Allegro One box możesz wysłać przez Allegro.

oznacz moderatorów

Jenek1
#8 Zapaleniec#

To mogę zrobić zawsze, ale sprzedający miał opcję Smart więc nie ponosił kosztów wysyłki. Nie chcę ich ponosić także i ja

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jenek1 Na Lokalnie nie masz żadnego zamówienia. Czy na pewno chodzi o konto, z którego piszesz? 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Jenek1
#8 Zapaleniec#

Nie wiem dlaczego pytanie pojawiło w sekcji Allegro Lokalne. Sprzedaż dotyczy klasycznych aukcji Allegro

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jenek1 bo musisz założyć konto na https://manager.paczkomaty.pl połączyć z allegro, doładować, zakładka allegro, import i nadajesz, smarty za 0 zł lub płatne w cenie allegro 🙂

inpost45.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jenek1
#8 Zapaleniec#

Mam konto na inPoscie, problem w tym że nie importują  się dane do przygotowania przesyłki. W podsumowaniu zakupu kupującego (kupił kilka sztuk) nie ma żadnego sposobu dostawy.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jenek1 Wskaż proszę numer zamówienia, o które chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Jenek1
#8 Zapaleniec#

To było 6 aukcji, to jednak nich 

Numer oferty 14659632114

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jenek1 w tym zamówieniu kupująca wybrała ustalenie kosztów dostawy ze sprzedającym. Taka możliwość pojawiła się, ponieważ najprawdopodobniej w ustawieniu dostaw masz zaznaczoną opcję "kupujący może wpisać własny koszt dostawy".
Zwróciłam też uwagę, że masz zaznaczone, że w jednej przesyłce zmieści się tylko jedna sztuka, a za każdą kolejną kupujący płacą 10,95 zł (czyli np. ta kupująca miałaby otrzymać 6 przesyłek), jeśli chcesz to zmienić to zrobisz to również w Ustawieniach dostawy
W przypadku tego zamówienia powinniście wspólnie ustalić metodę dostawy, a przesyłkę możesz nadać w Managerze przesyłek InPost, ale nie po stawkach Allegro, więc warto najpierw upewnić się jaki to będzie koszt dostawy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Jenek1
#8 Zapaleniec#

Super, dziękuję 

oznacz moderatorów