anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta firmowego przez dział bezpieczeństwa

markof_pl
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie 

Otworzyłam konto firmowe na allegro i zaraz po kilku transakcjach moje konto zostalo zawieszone. 
Poproszono mnie o potwierdzenie danych osobowych poprzez przesłanie dowodu osobistego oraz zdjeć towaru ktory miałam wystawiony na sprzedaż. 
Zgodnie z wytycznymi wysłałam zdjecia dowodu, towaru i selfie.

Otrzymałam email od allegro o takiej tresci; 

Przykro mi, ale weryfikacja nie przebiegła pomyślnie. Odwieszenie konta wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem dla bezpieczeństwa przyszłych transakcji. Na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony. W oparciu o art. 8.7 Regulaminu Allegro nie wyrażamy również zgody na ponowną rejestrację w Serwisie. 
 

Jest ktos w stanie nakierować mnie na to co mogłam zrobić zle ? Konsultant allegro napisał tylko tyle ze nie moga poinformować mnie dlaczego weryfikacja nie została zakonczona pomyślnie ze wzgledów bezpieczeństwa... 

Dodam jeszcze ze zamowień miałam raptem 7 i wszystkie były wysłane natychmiast. 
Prosze o pomoc

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@markof_pl Nie pomożemy, nikt tu na forum nie pomoże, tylko dział bezpieczeństwa ma na to wpływ.

oznacz moderatorów

markof_pl
#7 Wielbiciel#

Masakra. Złozyłam reklamacje od decyzji konustanta bo mam wszystkie dokumenty jakie moga być potrzebne. NAWET umowe handlowa podpisałam z swoim dostawca zeby nikt nie powiedział ze jestem złodziejka albo co lepsze botem...

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Nie wiedziałam że jest tryb odwoławczy.... 

Nie chcę cię martwić, ale kawy popularnych marek sprzedaje oficjalny sklep Allegro. Obawiam się, że ci tego nie puszczą. Jesteś konkurencją

oznacz moderatorów

markof_pl
#7 Wielbiciel#

reklamacje mozna zawsze złożyć poprzez odpowiedz w email od allegro uzywajac w nagłowku 

Składam reklamacje 
Opis reklamacji 
I otrzymujesz potem potwierdzenie przyjecia reklamacji na ktore allegro ma 14 dni 🙂 

 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Niech zgadnę, sprzedawałaś elektronikę i to w dużych ilościach. 

A konta nie odzyskasz. Musisz szukać innej platformy, albo uruchomić własny sklep. Allegro uznało cię za oszustkę.

oznacz moderatorów

markof_pl
#7 Wielbiciel#

Wlasnie nie 🙂 miałam wystawiona kawe ziarnista 3 marek popularnych i jedna marke kawy z palarni i to wszystko. Sprzedałam cale 15 kg i blokada. Przecież to jakas kpina bo nie zlamałam zadnego regulaminu 🙂 
100% pozytywów całe 2 szt i 7 zamowień kompletnie zrealizowanych 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

ktoś tu już dawno temu pisał, że kawa jest na cenzurowanym.

miałaś dropshipping? czy towar na stanie?

masz legalne źrdódło pochodzenia?

dodałaś wszytskie numery przesyłek?

ktoś coś anulował?

miałaś otwarte dyskusje?

od kiedy masz konto?

oznacz moderatorów

markof_pl
#7 Wielbiciel#

konto miesiac otwarte 
pierwszy dzien sprzedazy 

7 zamowien wszystko dodane przez baselinkera 

towar na stanie 

faktura zakupu z potwierdzeniem płatności rownież 

umowa z dostawca podpisana (w poprzednim roku ksiegowym sprzedali 10 mln kg Kawy 🙂 
produktów w ofercie +-400 )

dostawca 100 % wiarygodny 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

lego

telefony

tablety 

kawa

i wszystko w temacie 😞

oznacz moderatorów