anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka przedmiotu większego niż paczkomatowy

aggie_20
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam klatkę dla gryzoni, która jest o 10 cm większą niż pojemność paczkomatu. Allegro przekierowuje mnie na generowanie wysyłki paczkomatowej, mimo że klatka się do niej nie zmieści. Nie mam możliwości wyboru kuriera. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Czy powinnam odrzucić zakup zrealizowany przez kupującą, czy są jakieś inne opcje?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W aukcjach przedmiotów o gabarytach które przekraczają wielkość skrytki paczkomatu czy automatu paczkowego nie udostępniaj tej formy dostawy tylko kuriera który będzie w stanie taką paczkę zabrać . Możesz dogadać się z kupującym by anulował zakup i kupił go ponownie od Ciebie z wysyłką kurierską . Nawiąż kontakt z klientem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający powinien wiedzieć czy da się wysłać paczkomatem, teraz musisz wysłać samodzielnie.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aggie_20 To nie Allegro nie pozwala Ci wygenerować etykiety, tylko Ty taką metodę udostępniłaś w ogłoszeniu, a kupujący ją wybrał. Na Allegro Lokalnie możesz wygenerować etykiety tylko dla Allegro Paczkomaty InPost i Allegro One Box - zgodnie z wyborem klienta. Jeśli chcesz nadać paczkę kurierem, musisz zrobić to na własną rękę w punkcie lub przez stronę przewoźnika. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów