anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
spawn28
#8 Zapaleniec#

Witam. I umnie długo trwa weryfikacja konta. 22go poszedł przelew do payu, dzień później wrócił lecz nadal trwa weryfikacja. Dziś puściłem jeszcze raz przelew do PayU z nadzieją że to coś pomoże. Jak mogę prosić o pomoc w uzyskaniu informacji co się dzieje to będę wdzięczny. 

Miłego dnia życzę

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@spawn28 Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same, jak dane osobowe konta w banku. Jeżeli się różnią, weryfikacja się nie powiedzie. Sprawdzanie trwa do 3 dni roboczych. Możesz dopytać tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
spawn28
#8 Zapaleniec#

Dane się zgadzają jak i nr konta. Poczekam jeszcze dzień lub dwa z nadzieją że uda się pozytywnie zweryfikować moją skromną osobę.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@spawn28 Nie ma potrzeby wysyłać powtórnie, coś długo, zapytajmy : @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@spawn28, obecnie w naszym serwisie funkcjonuje dwóch operatorów płatności - PayU i Przelewy24. 

Środki masz na saldzie PayU w Allegro Finanse. Przelew weryfikacyjny 22 czerwca wykonałeś do naszego drugiego operatora finansowego - Przelewy24.

Poprawny przelew do PayU zrobiłeś dopiero 28 czerwca. Dlatego proszę Cię o cierpliwość - saldo powinno zostać wkrótce zweryfikowane. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
spawn28
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc.

Miłego dnia życzę i pozdrawiam

oznacz moderatorów