anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Konta

DRSCenter12
#3 Debiutant#

Witam, Od miesiąca nie mogę się doczekać weryfikacji konta. W czym Jest problem ? Korespondencja mailowa była, wszystkie dane potrzebne były wysyłane x razy. Pieniądze zamrożone są na koncie allegro, każą państwo płacić faktury a nie można wypłacić pieniędzy... To tak działać nie powinno!

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

A co na to operator płatności?

oznacz moderatorów

DRSCenter12
#3 Debiutant#

Operator ? Nie jest nam znane by był z nim jakiś problem. Problemem jest wymaganie ciągle to nowych dokumentów, wyciąg akcjonariuszy, wyciąg z KRS wszysto wysłąme teraz kolejny raz chcą wyciąg akcjonariuszy z podpisem notarialnym. Bo im się nie zgadza głowna siedziba firmy. Gdy my jesteśmy oddziałem w Szczecinie mamy swój NIP swój KRS wszystko zostało przesłane a allegro dalej robi problemy ... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może ktoś się na tym nie zna, ale czy jest wówczas na właściwym miejscu?🤔

oznacz moderatorów

DRSCenter12
#3 Debiutant#

Do tego komunikacja z allegro jest strasznie utrudniona ... Faktury każą płacić pod groźbą zablokowania sprzedaży, a 1500 zł wypłacić się nie da bo nie mogą zweryfikować firmy mimo dostarczonych wszystkich dokumentów ...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Komunikacja z Allegro utrudniona< powiedzieć można że jest żadna.😐

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DRSCenter12 Widzę, że w korespondencji mailowej jest wyjaśniana sprawa konieczności przesłania wyciągu z listy akcjonariuszy firmy. W tej sytuacji muszę Cię prosić o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DRSCenter12
#3 Debiutant#

mają państwo nasz KRS mają państwo nasz Nip. wszystko jest podane na tacy. Czego jeszcze potrzebujecie ? Mam teraz biegać po notariuszach, płacić za to byście pozwolili wypłacić mi moje pieniądze ? 

oznacz moderatorów

DRSCenter12
#3 Debiutant#

Mogła by mi Pani wprost napisać czarno na białym czego potrzebujecie dodatkowo ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DRSCenter12 Informacje na ten temat otrzymałeś już w prowadzonej korespondencji mailowej. Nie jestem w stanie dodać nic więcej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów