anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomość oczekuje na odpowiedź

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

widze że ten temat był już nie raz poruszany ale i ja napiszę.

Od zmian 14.02 dostajemy nie dosyć że po tyłku na Adsach, gdzie rentowność inwestycji spadła na tyle że zastanawiam się nad wycofaniem zupełnie środków z tego - koszty wystrzeliły w górę a zwrot z inwestycji spadł do do takiego poziomu że wolę te pieniądze dać pijakowi pod sklepem a teraz jeszcze coś takiego:

cdw_net_pl_0-1710268653204.png

Udzielona została odpowiedź na to o godzinie 8:34.
Zaraz przez jakiś "błąd systemu" będą dalsze spadki trafności?

Proszę o sprostowanie sytuacji i zapewnienie że nie będzie miało to żadnego wpływu na moją sprzedaż.
Aczkolwiek i w to już nie uwierzę..

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dzisiaj miałem to samo > klient napisał pytanie w nocy > odpowiedziałem ok 7.30 > za kilka godzin dostałem takie samo ostrzeżenie j/w > musiałem odpowiedzieć drugi raz

oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Spoko, przeproszą Cię za "błąd systemu" a czy dostałeś po tyłku w trafności czy nie to nigdy się nie dowiesz 😉 Ważne że hajs się zgadza

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl Czy możesz przesłać tutaj lub na spolecznosc@allegro.pl zrzut ekranu z widokiem tej konwersacji z klientem? Jeśli zdecydujesz się na wysłanie maila, w treści wiadomości podaj link do tego wątku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

cdw_net_pl_0-1710273615336.png

Mam za małą rozdzielczośc ekranu by było widać więcej ale tam wyżej była już tylko dzisiejsza data

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

No to "bajka" - bo masz zarejestrowane to zdarzenie. 

Ja czasem otrzymuję po kilka informacji dziennie od Allegro, że wiadomość do klienta nie została dostarczona z powodu błędu (lub coś w tym rodzaju) serwera odbiorcy wiadomości.

Ponieważ Allegro kontroluje treści wysyłanych wiadomości, to odpowiadając wycinam ze stopki adres sklepu internetowego (jak zapomniałem - to otrzymywałem ostrzeżenia) i nie używam żadnych słów w odpowiedzi, które mogłyby być zabronione przez Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl Wskazana wyżej odpowiedź została zaliczona do terminowych. Widać to w statystykach. Wygląda na to, że przypomnienie zostało błędnie przesłane. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów