anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielkowariantowość problem

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

Witam,

Co się dzieje że nie łączy mi produktów w wielowariantowość? Parametry są takie jak trzeba a dalej ich nie łączy podaje nr.

14056683877

14056684313

14056684662

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Tak jest z bardzo dużą częścią produktów. Piszecie że można połączyć 500 sztuk w jedno a jest tak potężny problem że nie da się nawet 3 połączyć produktów. W produktach które podałem jest idealnie tak jak powinno być.

 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

Tak jest z bardzo dużą częścią produktów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royalpl  produkty ze wskazanych ofert są połączone w wariantowości produktowej i są łączone na podstawie miniatury, czyli te trzy oferty nie zostaną połączone, bo zdjęcia przedstawiają różne sukienki. Więc w ofertach możesz się przełączyć między rozmiarami, nie między wzorami sukienek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

wszystkie 3 mają taką samą nazwę i jak wpisuje w wielowariantowości to nie pokazuje żadnej,o co chodzi i tak jest w bardzo wielu produktach że kopiuje ich nazwę i wklejam w wyszukiwarkę wielowariantowości i nic nie znajduje a one nie są połączone jak widzisz. Pomóż mi to rozwiązać proszę bo to jest dla mnie bardzo ważne.wielowariantowosc.jpg

oznacz moderatorów

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

parametry mogę tylko po kolor/wzor ustawić.parametry.jpg

oznacz moderatorów

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

Wyskakuje mi coś takiego ale produkty nie sa duplikatem bo nie mają tych samych parametrów przecież.duplikat.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royalpl to dlatego, że zakładka Wielowariantowość służy do łączenia ofert w wielowariantowość, a w kategorii w której wystawisz oferty obowiązuje wielowariantowość produktowa, na którą ustawienia z zakładki nie mają wpływu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

wpisuje nazwe w wielowariantowości to ich nie wyszukuje wogle po nazwe ani numerze produktu.

la_nika

oznacz moderatorów

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

boutiqueroyalpl_0-1690719552222.pngPowinno znaleźć 3 produkty a znajduje tylko 1.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royalpl w tej zakładce możesz wyszukać tylko oferty, które są połączone w wielowariantowość. Najwyraźniej tylko ta wskazana na zrzucie oferta ma ustawione takie połączenia. Natomiast nie zmieni to tego, że ponieważ w kategorii w której wystawiasz, obowiązują warianty produktowe, łączone na podstawie katalogu produktów Allegro, to połączenia stworzone w zakładce Wielowariantowość nie będą odnosić się do produktów i ofert. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

To jaki Ja mam wpływ żeby dany produkt był połączony z innym w wielowariantowość? czytałem instrukcje wasze jak mam postępować i te 3 produkty są tymi samymi produktami z tymi samymi parametrami tylko z innymi wzorami więc dlaczego się nie łączą ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royalpl przykro mi, ale nie możesz tego zmienić. Oferty są rozróżniane tylko przez rozmiar, nie przez wzór. Samo rozróżnienie opiera się na miniaturze (głównym zdjęciu), jeśli miniatury nie są takie same (a w ofertach, która wskazałeś różnią się znacząco), to nie zostaną połączone w jedną grupę produktową.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

boutique-royalpl
#7 Wielbiciel#

To chodzi o rozmiar zdjecia (wielkość) czy poprostu modelka jest inaczej ustawiona i to już jest przeciwskazanie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royalpl i to i to, chodzi o rozmiar i właściwości zdjęcia i o pozycję modelki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów