anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość nie działa dla konkretnego modelu butów

moto-planet
#8 Zapaleniec#

Mam wystawione buty motocyklowe REBELHORN PISTON II, wszystkie rozmiary które mam dostępne są połączone w wielowariantowość. Problemem jest to, że dla kupującego wybór rozmiaru nie wyświetla się poprawnie. Oferuję rozmiary 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46 a mimo to pokazuje na jednej stronie rozmiary tylko 39 42 43 46 a na drugiej 41 45 a rozmiar 40 totalnie został ominięty. Próbowałem edytować aukcje jak i łączyć w wielowariantowość od nowa. Jak ten problem rozwiązać?

oznacz moderatorów
48 ODPOWIEDZI 48

na-obcasach
#11 Animator#

@ko_alka, szkoda czasu,nerwów i roboty.

Właśnie dowiedziałem się,że od przyszłego roku sprzedawca wystawiając aukcję będzie miał wpływ tylko na cenę.

Reszta jak,zdjęcia,parametry,a nawet opis będzie zaciągany z katalogu allegro

To jest poroniony pomysł i nie mam zamiaru w tym cyrku uczestniczyć

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Mam to samo, ale to olałem, zauważyłem że prawidłowo się połączy, gdy usuniesz WSZYSTKO i ponownie wystawiasz oferty z innym EAN tworząc nowy produkt w kstalogu. Ale ten czas wolę poświęcić nad rozbudowę swojego sklepu.

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

Dla mnie to jest wkurzające.Dlaczego nie można poprawnie połączyć swoich ofert,a w "gratisie" dołączają do naszych ofert oferty innych sprzedających.Ok,rozumiem,nie mam takiego modelu,niech sobie dodają,ale ja mam taki produkt,tylko fruwa sobie gdzieś po allegro,a kupującemu podsuwają produkt od kogoś innego,bo mój jest nie połączony.Ręce opadają.

Na fb jest wysyp pretensji tego typu,ale oni nic sobie z tego nie robią.Miałem zgłaszać,zgłosiłem.I co,od 2 tygodni cisza.Z resztą nie będę tego zgłaszał za każdym razem,bo takie "kwiatki" są przy każdej ofercie.To powinno łączyć się poprawnie,a jak nie,to niech przywrócą możliwość edycji przez wystawiającego.

W zakładce wielowariantowość,produkty widnieją jako poprawnie połączone,a widoku oferty już tego nie widać.

Zatem jeszcze raz pytam,bo już zadawałem to pytanie kilka razy.

Do czego obecnie ma służyć zakładka Wielowariantowość,skoro stan faktyczny jaki w niej widnieje,nie pokrywa się w widoku ofert

To o czym piszesz też działa różnie.Wystawiałem ostatnio produkty których nie było w katalogu,więc utworzyłem nowy produkt.I co,rozmiary się połączyły,ale kolor praktycznie żaden.

Olać można,ale przez to traci się sprzedaż,bo teleportują kupującego do innego sprzedawcy

Masakra

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

No to tak jak pisałem we wcześniejszym poście w tym temacie, to celowe działanie by mieć kontrolę nad sprzedażą, temu dała kaszkę, temu dała kaszkę, a temu figę z makiem. 

oznacz moderatorów

rado1010
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo, wielowariantowość całkowicie się rozsypała a było tak pięknie. Oferty mimo że w wielowariantowości połączone poprawnie to w widoku oferty już brak takiego widoku. Porozjeżdżało się wszystko: kolory, rozmiary i co jest najgorsze - sprzedaż...

Jestem mikronem tutaj, zacząłem wystawiać tak naprawdę pierwsze oferty w połowie grudnia 2022r. - sprzedaż w styczniu, lutym (jak dla mnie) mimo małej liczby ofert była zadowalająca aż się chciało działać dalej, teraz kompletna klapa... 😞 marzec - katastrofa, kwiecień zapowiada się że będzie totalnym dnem (a przecież jest wiosna więc sprzedaż powinna iść w górę).

Przykłady ofert rozjechanych (dlaczego miniaturki są miniaturkami z katalogu produktów a nie miniaturkami z galerii oferty???????????????):

12992822882

12982268900

13010236786

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rado1010 to dlatego, że jest to wielowariantowość produktowa, a nie ofertowa. A produkty są łączone m.in. na podstawie miniaturki w katalogu, więc aby wszystkie Twoje oferty były połączone upewnij się proszę że Twoje oferty są prawidłowo połączone z katalogiem produktów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

rado1010
#7 Wielbiciel#

A co z rozdzielczością miniaturek??? w katalogu produktów macie zapewne miniaturki np. tych samych  spodni (które są w wariantach) ale w różnych rozdzielczościach - to się nie połączy!

Niestety, ale całkowicie pozbawiacie nas sprzedających możliwości ustawienia ofert wg prawidłowości sprzedającego. 

Proszę o dokładną instrukcję, krok po kroku jak wystawiać oferty przez formularz tak, żeby nie było problemów w łączeniu ofert w warianty. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rado1010 Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/czym-sa-warianty-produktowe-4RKPG2ZgnFX 

Żeby oferty mogły zostać połączone w wielowariantowość produktową, musisz zgłosić błąd w produkcie i edytować zdjęcia główne tak, aby były identyczne w produktach, które chcesz połączyć. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rado1010
#7 Wielbiciel#

ok, zgłaszam błędy (zmiana zdjęć miniaturek), ciekawe czy będziecie akceptować i zmieniać

oznacz moderatorów