anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Proszę o informacje dlaczego moje oferty się wszystkie pomieszały, miałem wszystko ładnie posortowane... 
Teraz w moich ofertach brakuje rozmiarów, dzieci są pomieszne z dorosłymi... wszystko zawsze funkcjonowało..
Spróbowałem ponownie połączyć oferty ale wszystko jest dobrze w moich ustawieniach wielowariantowości, problem jest raczej po waszej stronie, allegro pomieszało sobie od tak moje oferty i pousuwali niektóre z wariantów..
proszę o pomoc w tej sprwie 

Numer oferty: 13337262605Przykład 1.jpg

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Shop4Fans
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans w tej ofercie widoczne są warianty produktowe, a nie ofertowe, dlatego ustawienia z zakładki Wielowariantowość nie mają na to wpływu.
Czy możesz wskazać numery ofert, które były w wariantach ofertowych, a nie ma ich w obecnej wersji? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Nie rozumiem, ale nawet jakby, to dlaczego to się tak zepsuło samoistnie skoro od 4 miesięcy było wszystko dobrze i nie było żadnego problemu ?  Proszę mi powiedzieć jak to naprwaić aby produkty były ze sobą połączone te które chcę 

oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Widziałem, nie ma tam nic ciekawego 

oznacz moderatorów

Fashion-Outlet
#7 Wielbiciel#

Mamy dokładnie to samo, od tego momentu sprzedaż nam spadła o 60% . Kupujący dzwonią i pytają o rozmiary, bo ich nie widać. Państwa zmiany na lepsze raczej nie wyjdą na dobre sprzedającym. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans warianty produktowe są łączone na podstawie wspólnych parametrów lub miniatur. Czy możesz podać numery ofert, które były w wariantach ofertowych, a nie ma ich w obecnej wersji? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Naprawiło się samo, dziś już jest wszystko ok, nie wiem ale macie jakieś błędy na stronie. 

oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Witam proszę o pilną pomoc w jaki sposób można to naprawić ? 
Gdy klikamy w te ogłoszenia - https://allegro.pl/oferta/koszulka-pilkarska-dla-dzieci-z-imieniem-13337275248?fromVariant=136821088... to pokazuje się wszystko tak jak ma być... 
Kiedy już zmienię rozmiar oferty  13337262605 na rozmiar 122/128 wszystko slag trafia i się miesza jak w tym przypadku... https://allegro.pl/oferta/koszulka-pilkarska-dla-dzieci-z-imieniem-134-140-13337266095?snapshot=MjAy...  Proszę mi powiedzieć czy muszę teraz usuwać oferty czy tam produkty nie wiem dalej o co w tym chodzi i dodawać na nowo ? Czy może to ktoś zmienić lub w jaki sposób mam to zgłosić, pozdrawiam 

1.png2.png@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans konsultuję Twoje zgłoszenie z naszym działem technicznym. Wrócę do Ciebie z informacją, jak tylko uzyskam odpowiedź. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Shop4Fans z przyjemnością informuję, że wskazana oferta wielowariantowa jest już wyświetlana poprawnie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Shop4Fans
#10 Popularyzator#

Dziękuje bardzo 

oznacz moderatorów