anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witajcie. Mam problem z zawieszonym kontem mimo nadpłaty

MUCHA051
#7 Wielbiciel#

Witajcie,

poproszę Was tu o pomoc i wsparcie radą co robić?. Kiedyś nie opłaciłem rachunku Allegro. Z obiektywnych przyczyn. Byłem długo w szpitalu.Po tym jak zdrowie się unormowało choć odrobinę opłaciłem Allegro. Od 10 miesięcy czyli od listopada 2022 mam nadpłatę 29 zł. Bezskutecznie proszę o odblokowanie konta. Chcę wystawić 1 max 2 aukcje z niepotrzebnymi rzeczami. Kontakt ze strony Allegro jest żaden. Maile nie przychodzą choć twierdzą że wysłali dziś o godz 15:06. Oni mnie w ogóle nie szanują. Przykre to bardzo bo na ,allegro jestem ponad 14 lat. Tylko czarny PR działa? Tylko tak słuchacie ludzi? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MUCHA051 Nie zaległości w opłatach są przyczyną blokady Twojego konta.  Na konto zostało nałożone ograniczenie na czas nieokreślony, na podstawie art. 2.12 oraz 8.7 Regulaminu Allegro. Wiadomości w tej sprawie są do Ciebie wysyłane. Sprawdź folder ze spamem. Zdarza się, że zagubione wiadomości od Allegro trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MUCHA051
#7 Wielbiciel#

Przeczuwałem że powiecie drogie Allegro że wiadomości są w spamie.

W spamie nie ma. Tu je zamieśćcie - zgadzam się.

Zero empatii, zero szacunku dla klienta, zero przyzwoitości.

Ogłoszenie zamiast na Allegro wystawiłem  na "trzyliterowej" konkurencyjnej stronie

pozdrawiam...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MUCHA051 na pewno patrzysz w skrzynce e-mail przypisanej do konta ? 

oznacz moderatorów

MUCHA051
#7 Wielbiciel#

Oczywiście, inne maile dostaję w tym z Allegro. Oni ci tłumaczą że wyjaśnią ale "na ucho" po cichutku...

Jak nie macie nic do ukrycia to napiszcie tutaj.

ZGADZAM się

Na łoelixsie już lata moje ogłoszenie! Nie potraficie po ludzku i uczciwe załatwić sprawy niech wszyscy postronni widzą i wyciągają wnioski.

oznacz moderatorów

MUCHA051
#7 Wielbiciel#

Dać link do screena o nadpłacie? 

Nie do wiary sytuacja co?

oznacz moderatorów

MUCHA051
#7 Wielbiciel#

No to mały update!!!!!

Mail doszedł. Masakra. Ale nic nie wniósł. Wielki SUPER TAJNY Brat Allegro nic nie może powiedzieć poza tym że powiązali mi konto z czyimś innym kontem. Kim? Nie chcą powiedzieć. Kiedy? Nie chcą powiedzieć! Tajemnica! To jest jakaś farsa. Pracowałem do stycznia 2021 w corpo. Logowałem się z różnych kompów i różnych IP. Nie mam nic do ukrycia. Wszystko popłacone a nawet nadpłata 30 zł. 

Ci złodzieje i oszuści z allegro twierdzą swoje bez żadnych dowodów . A może miałem jeszcze romans z kolegą z pracy choć jestem hetero? Może z tego związku urodziły się 9-cio raczki każdy po 15kg wagi.

Czy wy zastanawiacie się co wy w ogóle robicie?

Czy wam się totalnie w głowach powywracało?

oznacz moderatorów