anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam! czy jest jakaś możliwość ponownego szybkiego wystawienia nie zapłaconej oferty? Pozdrawiam

aligator70
#7 Wielbiciel#

Kupujący coraz częściej nie płacą za zakupy, i żeby wystawić ten przedmiot ponownie muszę zacząć całą procedurę od nowa- wystawianie zdjęć, opis, warunki itd.

 W przypadku nie sprzedanych ofert jest możliwość '' wystaw podobną '' klikam i po sprawie.  Nie zapłacone przedmioty w zasadzie też są niesprzedane.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@aligator70 w zakładce ,, mój asortyment ,, masz opcję ,,wystaw podobny ,,

oznacz moderatorów

aligator70
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź, ale sęk jest w tym,   że ja usunęłam tę aukcję z listy ''zakończone-sprzedane''w '' moim asortymencie''  i jest ona już tylko na liście ''zamówienia''.

Klient nie zapłacił, ja dostałam zwrot prowizji i chciałam ten sam przedmiot wystawić ponownie w pierwotnej wersji..( zdjęcia, opis, warunki...) no i ja nie znajduję takiej możliwości.    Nie ma ani ''wystaw ponownie, ani  ''wznów''Czy ja nie umiem szukać ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No nie ma jak usunąłeś. Na AL nie usuniesz oferty może to tylko zrobić moderacja, podaj nr> zobaczymy czy jest czy jej nie ma: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

aligator70 Jak usunęłaś to jej nie ma i musisz wystawić od początku. Zostawiaj w "zakończonych" sprzedane jak nie zapłacą zmieniasz tylko ilość sztuk i wystawiasz ponownie. 

oznacz moderatorów

jbaumann
#7 Wielbiciel#

Już wiem, że to był błąd, ale wcześniej zdarzało mi się z listy ''sprzedanych'' wystawić przez nieuwagę już sprzedany przedmiot na licytację. Pięknie dziękuję za zajęcie się moim problemem.Pozdrawiam

oznacz moderatorów