anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, czy mogę zawiesić ofertę na określony czas bez konieczności jej zakończenia?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Giacintos
#7 Wielbiciel#

Planuję kilkudniowy wyjazd za granicę i w tym czasie nie będę miał możliwości wysłania przedmiotów. Czy mogę zawiesić ofertę na czas wyjazdu bez konieczności jej zakończenia? 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Kilkudniowy to po co zawieszać skoro i tak powinieneś odpowiadać na pytania kupującego. Przerwa w sprzedaży zawiesza oferty więc w zasadzie nie masz wyboru.

Przerwa w sprzedaży jednym kliknięciem zakończysz wszystkie swoje aktywne oferty. Dopóki ich nie wznowisz.

oznacz moderatorów
Giacintos
#7 Wielbiciel#

@LEW433 'Przerwa w sprzedaży nie jest dostępna dla kont zwykłych'. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie napisałeś że chodzi o AL.

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@LEW433 Nie wiem jak na AL, ale na zwykłym allegro na koncie zwykłym nie jest dostępna przerwa w sprzedaży. Niedawno próbowałem i nie dało rady.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Giacintos Nie, ale kilkoma kliknięciami możesz włączyć przerwę w sprzedaży na swoim koncie. Wszystkie informacje jak to zrobić znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Giacintos
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ Rozumiem. Problem w tym, że moje oferty wystawione są na Allegro Lokalnie, a tam takiej opcji nie ma.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Giacintos Tak, na Allegro Lokalnie tej opcji nie ma, dlatego w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie tych ofert, a po powrocie skorzystanie z opcji "wystaw podobne". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Giacintos
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ No cóż, wygląda na to, że nie mam właściwie wyboru. Dzięki za informacje!

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Giacintos Ja niedawno wpadłem na pewien pomysł. Nie wiem czy na AL jest taka możliwość, ale na zwykłym allegro można jednym kliknięciem zaznaczyć wszystkie oferty i we wszystkich zwiększyć ceny o X zł, do jakichś kosmicznie wysokich (wtedy nikt nie kupuje), a po powrocie z wyjazdu obniżyć ceny o taką kwotę, o jaką wcześniej się podwyższyło 😉

oznacz moderatorów
Giacintos
#7 Wielbiciel#

@Barzy_TPI niezły pomysł 🙂 nawet, jeśli musiałbym każdą ofertę z osobna modyfikować, to i tak zajmie mniej czasu niż ponowne ich wystawianie. Good thinking 👍🏻👏🏻

oznacz moderatorów