anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Problem, z wysyłam przez UPS za pobraniem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jagus04
#8 Zapaleniec#

Próbuję wysłać przesyłkę poprzez UPS za pobraniem , ale nie mam nigdzie 'NADAJ PRZESYŁKĘ'. Nie mam również numeru przesyłki. Poprzednio wysyłałam przez  inpost i nie było takiego problemu, od razu przez NADAJ PRZESYŁKĘ przekierunkowywało mnie na inpost. Jak wysłać UPS? Proszę o podpowiedz. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Jak to sprzedaż na AL to robisz to samodzielnie a nie z systemu Allegro.

oznacz moderatorów
Jagus04
#8 Zapaleniec#

Czyli inpost jest jakby połączone z allegro, a w UPS muszę odzielnie na stronie UPS logować się i podać dane kupującego i w ten sposób nadać. Przecież allegro nie będzie wiedziało czy wysłałam ,czy też nie. 

oznacz moderatorów
Jagus04
#8 Zapaleniec#

Czy jest to normalne ,że w UPS nie ma "NADAJ PRZESYŁKĘ" , że muszę sama prywatnie bez allegro logować do UPS  i wpisywać dane kupującego? Co za utrudnienia. I kto mi zwróci za przesyłkę, allegro ,czy UPS? A wszystko to za pobraniem. Bardzo proszę o jaśniejsze wytłumaczenie sprawy.  Dziękuję.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jagus04 Którego zamówienia dotyczy Twój problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Jagus04
#8 Zapaleniec#

6ca2cf30-74e7-11ed-b3ba-b13012e20ecf

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jagus04 Formą dostawy wybraną dla tego zamówienia jest Kurier UPS, a nie Allegro Kurier UPS. Możesz nadać tę przesyłkę przez Wysyłam z Allegro tylko jeśli masz umowę własną z UPS i dodasz ją tutaj. Jeśli nie masz takiej umowy, nadajesz przesyłkę bezpośrednio na stronie przewoźnika i wszystkie opłaty dotyczące tej dostawy rozliczasz z nim.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Jagus04
#8 Zapaleniec#

Kurier UPS- Allegro kurier UPS, o rety nigdy bym nie pomyślałam ,że strzeliłam taką gafę. To wszystko wyjaśnia. Muszę się w takim razie przyjrzeć lepiej jakie mam dostawy ustawione. Bardzo dziękuje. 

oznacz moderatorów