anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam sprzedałem produkt z wysyłką przez paczkomat. Mam aplikację InPost ale nie p

MAMY ROZWIĄZANIE!
gripen7
#8 Zapaleniec#

Witam

Sprzedałem produkt na allegro lokalnie z wysyłką przez paczkomat. Niestety w mojej aplikacji InPost taka przesyłka mi się nie pokazała? Czy trzeba skonfigurować allegro z InPost żeby było to widoczne? A jeśli tak to jak to zrobić?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@gripen7 jeżeli kupujący wybrał przesyłkę allegro paczkomat InPost to powinieneś mieć możliwość wygenerowania etykiety z zakładki sprzedane na allegro lokalnie

oznacz moderatorów
gripen7
#8 Zapaleniec#

Etykietę już mam ale czy mogę widzieć u siebie w aplikacji co się dzieje z przesyłką? Tak jak widzę gdy to ja kupuję?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@gripen7 a tego to nie wiem. Ale zawsze możesz się przekonać jak nadasz paczkę czy Ci się pojawi w aplikacji 

oznacz moderatorów
gripen7
#8 Zapaleniec#

Dzięki

Niestety nie pojawiło się. Jeszcze raz dzięki za próbę pomocy.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
czeni-c1
#10 Popularyzator#

Na etykiecie masz numer przesyłki. skopiuj i wklej na stronie InPost: InPost dla Ciebie - Paczkomat®, Kurier, Przesyłki Kurierskie i Paczki  Tam zobaczysz całą drogę przesyłki, aż do doręczenia.

oznacz moderatorów
gripen7
#8 Zapaleniec#

Dzięki

To wiem, ale chciałem widzieć to w apce.

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Zrób tak jak radzi @czeni-c1 tylko, że w aplikacji Inpostu a nie na stronie.

Co innego aplikacja Orlen paczka bo tam pojawia się automatycznie niezależnie od tego czy jesteś adresatem czy nadawcą przesyłki.

oznacz moderatorów