anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam sprzedalem na allegro lokalnie rzecz a nie mam nic w rozliczeniach a jest ze kupione

Herman17
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mwmonety
#21 Demiurg#

Może wcale nie sprzedałeś tylko ktoś podesłał Ci linka celem wyłudzenia danych i dostępu do Twojego konta ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musi kupujący zapłacić a nie kupić i ma 5dni i środki musisz mięć tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-03-03&dateTo=2023-...

oznacz moderatorów

Herman17
#2 Obserwator#

a czyli mnie oszukal rozumiem dzieki za odp

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie koniecznie, może nie opłacił, częste przypadki, musisz mieć środki na koncie wcześniej nie wysyłasz, i najważniejsze > nie wchodzisz w żadne maile które ktoś wyśle że opłacił.

oznacz moderatorów

Herman17
#2 Obserwator#

platnosc jest tylko rozpoczeta juz z 30min

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Wiec ktoś ja zainicjował ale sie nie przetworzyła

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Spokojnie czekaj.😁

oznacz moderatorów

Herman17
#2 Obserwator#

mam wszystkie informacje potrzebne do zwrocenia mi konta wiec jak nie zaplaci to sobie chlopak problemow narobi jedynie

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn problemów narobi? wysłałeś mu konto?

oznacz moderatorów

Herman17
#2 Obserwator#

ta xD

oznacz moderatorów

Herman17
#2 Obserwator#

myslalem ze jak sie wyswietli ze kupiono to juz kupil to moj pierwszy raz na allegro

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Kupił ale jeśli nie zapłaci to tak jakby nie kupil

 

oznacz moderatorów

Herman17
#2 Obserwator#

teraz juz wiem 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Jeśli chcociaz spróbował rozpocząć płatność to jest szansa ze to nie jest błąd czy żart 

 

najczesciej kupujacy nie wie ze płatność sie nie udała. Brak przesyłki powoduje ze dzwoni, pisze, otwiera dyskusje i dopiero dowiaduje sie ze nie zapłacił 

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Kupujący na lokalnie ma 5 dni na zapłatę, nie musi odrazu płacić, spokojnie bez nerwów 

oznacz moderatorów

kazatschok1970
#7 Wielbiciel#

Kolego może być tak ze wystawiając na allegro lokalnie również (często nieświadomie) wystawiłeś również na allegro ogólnym. Masz wtedy informacje na emailu  ze przedmiot zostal kupiony ale przez osobę która kupiła na allegro ogólnym.,

oznacz moderatorów