anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam zalicytowalam kosz na smieci nie doczytalam ze jest uszkodzony czy moge zrezygnować

Client:45204653
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Jak ta licytacja była na Allegro Lokalne to jak nie opłacisz zakupu to nie dochodzi do zakupu, masz na to 5dni. Możesz o tym fakcie poinformować sprzedającego.

oznacz moderatorów

Client:45204653
#7 Wielbiciel#

Dziękuję  nie lokalnie normalna licytacja już do sprzedającego napisałam i chyba od niego teraz zależy czy się zgodzi

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, na zwykłym i jak zakup od prywatnego sprzedającego to nie masz zwrotu. masz reklamację.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Za nieoplacenie licytacji mozna bana dostac na konto jesli to nie pierwszy raz

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:45204653 Kiciuś jak zwykle pisze bzdury > jaka reklamacja? > jeżeli wiesz, że kupujesz uszkodzony przedmiot > sama to napisałaś > a, że po fakcie doczytałaś to nie ma znaczenia > sprzedający może się zgodzić na wycofanie Twojej oferty, ale nie musi

oznacz moderatorów

Client:45204653
#7 Wielbiciel#

Tak wiem dlatego czekam co odpisze

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie słuchaj zioła- niektórym nie służy",zawsze jest reklamacja- uszkodzony to nie oznacza że może być niezgodny z opisem.🤢

oznacz moderatorów

Client:45204653
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 A Ty jak zwykle > jeszcze nie nic nie wiesz > a już próbujesz podpuścić do awantury > nie znasz opisu, ale już jest niezgodny > słońce Ci wypaliło mózg na tej sawannie > poszukaj jakiegoś drzewa, żeby się pod nim schować w południe.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie można reklamować uszkodzenia towaru o którym się wiedziało w momencie zakupu @Ziolko39 ma rację

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael To nie wiesz, że tu chodzi tylko o podpuszczenie do awantury > oraz o zaliczenie kolejnego wpisu > nieważne czy z sensem czy bez > "sztuka jest sztuka"

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Wiem ale nie chce mi się z nim kłócić, nie dość że sprowadzi mnie do swojego poziomu intelektualnego to jeszcze przebije doświadczeniem 

oznacz moderatorów

Client:45204653
#7 Wielbiciel#

Nie pisałam o żadnej reklamacji tylko co w tej sytuacji

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli licytacja się jeszcze nie zakończyła a sprzedawca widzi po twoim wpisie że chcesz zrezygnować z licytacji to zapewne z odwołaniem twojej oferty będzie czekał aż ktoś Cię przebije lub wycofa dopiero przed samym zakończeniem .

oznacz moderatorów

Client:45204653
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za odpowiedź 

oznacz moderatorów