anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WOŚP czy mogę wystawić ofertę na dłużej niż 10 dni?

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

Witam, chciałabym wystawić cenną rzecz na WOŚP, licytacja od 1zł. Jednakże nie mogę wystawić na okres dłuższy niż 10 dni. Wydaje mi się, że jest to zbyt krótki czas i cena będzie zbyt niska. Czy można coś z ty zrobić?

Ewa 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ewkakac1 Licytację wspierające dany cel na Allegro Charytatywni można wystawić na maksymalnie 10 dni. Nie ma możliwości wydłużenia tego okresu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not A nie jest tak że sztaby mogą na dłuzej? gdzieś kiedyś obiło mi się cos podobnego o uszy...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 W tej chwili dłuższe licytacje może wystawiać fundacja ze swojego konta i w przypadku WOŚP takie oferty już trwają.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

Wydaje mi się, że można by w przyszłości pomyśleć o tym, aby wszystkie aukcje na rzecz WOŚP z automatu były wystawiane np. na miesiąc. Przecież to nie ma znaczenia kto wystawia, cel jest ten sam i można więcej uzbierać środków.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak chcesz wystawić coś bardziej wartościowego to przekaż to do sztabu wosp lub sam wystaw by aukcja kończyła się w dniu wielkiego finału ,to gwarantuje lepsze ceny.

oznacz moderatorów

ospa10000
#7 Wielbiciel#

jeśli wystawie jutro 20.01.2021 przedmiot na licytacji to zakończy się  w niedziele ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ospa10000 Cześć. Czas trwania zbiórki nie może przekroczyć daty zakończenia zbiórki (zbiórka trwa do 14 lutego 2022 roku). 

O czasie jej trwania decydujesz w formularzu wystawiania oferty (https://allegro.pl/charityOffer/?fundraisingCampaignId=60f634f1-83bd-453a-a607-1dbb9fd94bee). 

ko_alka_1-1642604376487.png

oznacz moderatorów