anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wskazać późniejszą datę sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
raphgaudinartist
#7 Wielbiciel#

Witam,
Muszę stworzyć reklamy obrazów na Targi Sztuki Dostępnej. Muszę poinformować o rozpoczęciu sprzedaży w dniu 7/06/2020. Ale nie mogę znaleźć pola wpisu daty. Tak samo jak w przypadku aukcji, muszę wskazać aukcję od 7/06/2020 do 14/06/2020 i nie widzę żadnego pola.
Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Janirka
#12 Orędownik#

@raphgaudinartist Cześć, podczas wystawiania oferty (na samy dole, poniżej cennika dostaw), masz możliwość ustawienia daty tzw. przedsprzedaży. Nie wiem natomiast jak to wygląda w aukcjach.Zrzut ekranu 2020-05-29 o 12.26.29.png

_______
Kamila
oznacz moderatorów
raphgaudinartist
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Nie ma miejsca na pisanie daty. Nie rozumiem dlaczego. Czy to z konta Allegro Lokalnie?

oznacz moderatorów
Janirka
#12 Orędownik#

@raphgaudinartist Musisz zaznaczyć to puste okienko, wtedy wyświetli Ci się kalendarz i będziesz mógł wybrać datę 🙂 Nie, to zwykłe Allegro. Chyba że pytasz o lokalnie, to niestety nie będę umiała pomóc. 

Zrzut ekranu 2020-05-29 o 12.39.41.png

_______
Kamila
oznacz moderatorów
raphgaudinartist
#7 Wielbiciel#

Nigdy nie widziałem tej opcji dla daty lub tego pola wyboru. Możesz mi podać link do strony, na której się znajduje?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@raphgaudinartist Jeśli chodzi o przedsprzedaż, w części formularza wystawienia "Dostawa i płatność" zaznacz opcję "przedmiot jest w przedsprzedaży lub z innego powodu wysyłka zacznie się we wskazanym terminie" i wskaż datę wysyłki.

Druga kwestia - to, kiedy pojawi się oferta zaznaczysz w części formularza "Opcje wystawienia". Wybierz czy oferta pojawi się od razu czy chcesz wskazać datę i godzinę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
raphgaudinartist
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc.
Ale nie ma części przedsprzedażnej ani miejsca na wskazanie daty.

Dziękuję za pomoc.
Ale nie ma części przedsprzedażnej ani miejsca na wskazanie daty. Oto zrzut ekranu z formularza.

 

raphgaudinartist_0-1590749572972.png

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@raphgaudinartist W formularzu z Allegro Lokalnie te opcje nie są niestety dostępne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
raphgaudinartist
#7 Wielbiciel#

Więc muszę zmienić moje konto na "normalne" Allegro. Jak mam to zrobić?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@raphgaudinartist Po wybraniu opcji "wystaw przedmiot", u góry strony pojawi się możliwość przeklikania na "dotychczasowy formularz". Skorzystaj z niej.

nat_not_0-1590753073917.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów