anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączenie automatycznego pobierania prowizji

ELTUCHER
#7 Wielbiciel#

Czy jest możliwość wyłączenia automatycznego pobierania prowizji? 

Moja księgowa musi połączyć wypłaty cotygodniowe (tak mam ustawione) z zakupami moich klientów, niestety przez automatyczne pobieranie prowizji i innych kosztów robi się to dla niej strasznie problematyczne. 

Aktualnie mam około 150 sprzedaży miesięcznie, jak Wasze księgowe rozliczają daną wpłatę z fakturą sprzedaży oraz prowizję z fakturą z Allegro? Na tą chwilę moja księgowa ręcznie łączy każdą prowizję, wysyłkę, abonament, promowania itp. i na koniec ta kwota musi być równa z kwotą faktury. Może jest jakiś program lub sposób na szybsze rozwiązanie tego? 

Moja firma sprzedaje na Allegro jako dodatek, nie jest to jedyne źródło dochodu. Księgowa nie ma dużego doświadczenia z Allegro, a ja sam nie mogę wziąć dodatkowej księgowej, która będzie tylko i wyłącznie od Allegro, ponieważ aktualny koszt opłat jest zbyt duży, żebym chociażby zarobił na jeszcze jedną księgową.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

zmień księgowa , moja nie robi problemu .

oznacz moderatorów

ELTUCHER
#7 Wielbiciel#

Dzięki za bezużyteczną radę! Bądź co bądź gratulacje księgowej, która nie robi problemu!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale tego nie wyłączysz.😁

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ELTUCHER Automatycznego pobierania opłat nie można wyłączyć. Jest ono w tej chwili aktywne dla wszystkich kont Firma działających w Serwisie. 

Być może inni użytkownicy Gadane udzielą Ci w tym wątku jeszcze porad dotyczących rozliczeń.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów