anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybór urzędu nadania nie działa.

MAMY ROZWIĄZANIE!
FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

Nie działa wyszukiwanie. 
Próbowałem w Chrome i Edge, ale nic to nie zmienia

Rozwija się lista, ale wszystko jest tam niesortowane i nie zmienia się jak kiedyś po wpisaniu fragmentu nazwy. Mimo, że lista rozwija się w całości to po krótkiej chwili nic nie można z niej wybrać.

'Szukanie' działa z poziomu szukania tekstu w wyszukiwarce przez CRL-F, ale trzeba to zrobić szybko, bo inaczej nie będzie można wybrać pozycji.

W samej liście coś się też pozmieniało.

Sprawdzałem w nadanej paczce i  tydzień temu FUP Łódź 17 był na Piotrkowska 17, a teraz na Narutowicza, a PIotrkowskiej 17 nie ma w całej liście. (internet mówi że ta poczta to raz FUP Łódź 17 a raz UP Łódź 😎 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FundacjaBIEDA Możesz przesłać zrzuty ekranu, na których będą widoczne opisane przez Ciebie problemy? Przekażę je do zespołu technicznego z prośbą o weryfikację.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

Jak na zrzucie mam pokazać, że:

nie można kliknąć?

nie działa dynamiczne wyszukiwanie po wpisywaniu fragmentu frazy?

 

Wyszukiwanie dzisiaj zaczęło działać, ale i tak poczty brach choć niedawno była.

tak jest teraz u was

FundacjaBIEDA_1-1646481818648.png

a tak nadana była paczka dwa tygodnie temu  (poczta FUP Łódź 17 magicznie przeniosła się z rozdwojeniem na różne adresy) Adres Piotrkowska 17 nie istnieje w waszej bazie.

FundacjaBIEDA_2-1646481970928.png

 

oznacz moderatorów
FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście rozumiem, że część bałaganu leży po stronie poczy ponieważ serwis poczta-online.pl pokazuje również to:

FundacjaBIEDA_3-1646482285088.png

i równocześnie

FundacjaBIEDA_4-1646482383549.png

nie mniej jednak wolę mieć dwa do wyboru niż zero

 

oznacz moderatorów
FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

oraz 

FundacjaBIEDA_5-1646483745882.png

FundacjaBIEDA_6-1646483778690.png

bestia potrójna, a imię jej FUP Łódź 17

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FundacjaBIEDA Dziękuję za te wszystkie uwagi. Przekazałam już Twoje sugestie do zespołu zajmującego się narzędziem Wysyłam z Allegro.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

Mam problem, że nie wyświetla mi się żaden urząd - konto : zaproszenia-C13urzad nadania.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zaproszenia-C13 czy sprawdziłeś hasło oraz informacje w Elektronicznym Nadawcy zgodnie z poleceniami z tego komunikatu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ponczosznik_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam taki sam problem. Podczas dodawania umowy pod napisem 'DODAJ URZĄD NADANIA' wyskakuje komunikat: 

'Dla podanego loginu i hasła nie można pobrać listy urzędów nadania. Sprawdź, czy wprowadzone dane są poprawne.
Upewnij się także, czy w Elektronicznym Nadawcy masz ustawioną domyślną kartę z podpiętymi urzędami nadania.'
Korzystam z przeglądarki w komputerze i managera haseł, więc nic nie wpisuję ręcznie tylko login i hasło uzupełniają się automatycznie jak w Elektronicznym Nadawcy Poczty Polskiej gdzie mogę się normalnie zalogować, ale jest to upierdliwe.
 
Proszę o pomoc i pozdrawiam
 
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ponczosznik_pl Zgodnie ze sugestią wyżej: w pierwszej kolejności wyczyść pliki cookies lub spróbuj dodać umowę w trybie incognito. Problem może powodować również polski znak w haśle. Zweryfikuj też, czy w swojej umowie i na koncie EN masz prawidłowo uzupełnione urzędy nadania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ponczosznik_pl @zaproszenia-C13 dostałam już potwierdzenie od zespołu, że po naszej stronie nie nie ma żadnych sygnałów o problemach, więc w takiej sytuacji musicie upewnić, czy login i hasło, które wpisujecie są dokładnie takie same. Przyczyną może być jeszcze zablokowany dostęp do Elektronicznego Nadawcy po stronie Poczty oraz sprawdźcie, czy w haśle nie macie wpisanych jakichś znaków specjalnych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

U mnie też nie działa ale to nie ma znaczenia, każda poczta ci przyjmie paczki. Mam Chęciny a wysyłam w Kielcach i jest OK.

oznacz moderatorów
FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. To ważna informacja. Panie w okienku nie wiedzą.

oznacz moderatorów