anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykluczenia z jakości sprzedaży

3kELO
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

Proszę o wykluczenie z jakości sprzedaży:

Allegro One:

A000V8JL33 - brak podjazdu kuriera w terminie

A000XU1H30 - brak podjazdu kuriera w terminie

A000XU1H48 - brak podjazdu kuriera w terminie

DPD:

1000797087637U - brak podjazdu kuriera w terminie

1000798596932U - brak podjazdu kuriera w terminie

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  @Allegro_One 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Biale_Stokrotki
#12 Orędownik#

podpinam się 

przesyłka Allegro One Box, One Kurier - Allegro A000XTBDR1

oraz A000XRL1P9

nie zostały w terminie odebrane z automatu Proszę o wykluczenie przesyłek ze statystyk.

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @3kELO@Biale_Stokrotki. Proszę, abyście napisali przez formularz i wskazali numery zamówień do wykluczenia. Do wykluczenia ich z jakości sprzedaży potrzebujemy potwierdzenia od przewoźnika, że opóźnienie wynikało z ich winy. Doradcy skontaktują się w tej sprawie z przewoźnikami i ustalą przyczyny opóźnień.   

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Według mnie wystarczy spojrzeć, że został zamówiony podjazd, a nie została wysłana.. jeżeli koniecznie trzeba to zrobić przez formularz to ok..

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#12 Orędownik#

@3kELO też tak uważam, w ogóle ile czasu zmarnowanego, raz żeby zobaczyć co obniża statystyki a dwa jeszcze bawić się w proszenie o usuniecie.

nadałam w automacie - mam nadać do godziny 15!!!! wywiązałam się z terminu 

Paczki nadane 11.00 - widać czarno na białym - nie rozumiem co tu sprawdzać, wewnętrzne rozmowy z przewoźnikiem i jego tłumaczenia nie za bardzo mnie interesują i nie są moja sprawą tylko juz allegro. 

oznacz moderatorów