anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykluczenie zamówień.

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Mam takiego sobie ciekawego "kwiatka". 2 zamówienia od jednego kupującego i prośba o wysyłkę 8go kwietnia. 

882d9ed0-e9ce-11ee-b65d-cffdd6d9794c

a55d95e0-e9cf-11ee-bc49-8527cbc1012a

Dałoby się to jakoś wykluczyć ze statystyk? Najlepiej zawczasu zanim mi statystyki polecą...  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Screenshot_203.pngScreenshot_204.png

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Trochę pójdzie po jakości!😒

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Niekoniecznie. Kiedyś mi takie wykluczyła jakaś dobra dusza. Tylko dzień miałam wtedy po jakości to teraz próbuje zawczasu. Szczególnie, że i tak mi już za orleny wysyłane poza allegro obniżyli chociaż były  w terminie i numery dodane, grrr...

oznacz moderatorów

sklepRTVanteny
#9 Pomysłodawca#

A co będzie jeśli 8 kwietnia klient powie że chce anulować zakup? Moim zdaniem jest to niestety rezerwacja towaru bez gwarancji że klient nie zrezygnuje z zakupu

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wiesz akurat miałam w życiu kilku takich klientów i nie działało to jako rezerwacja tylko zwyczajnie przebywali poza miejscem zamieszkania. Starsi ludzie jeszcze nie ogarnęli cudnych nowości allegrowych i kupują po staremu. 2 lata temu takie zamówienie nie było niczym szczególnym. Wkładało się w kopertę, notowało datę na pasku i czekało na wysyłkę. Teraz ludziom nawet do głowy nie przyjdzie jaki to kłopot. A nie lubię zrażać klientów przez allegrowe pomysły. Kasę dostałam to nie mam czego narzekać.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki Możemy wykluczyć takie zamówienia ze statystyk Jakości Sprzedaży, ale dopiero w momencie, gdy zamówienia zostaną oznaczone jako nieterminowe. Nie ma technicznej możliwości, by zrobić to "zawczasu". Napisz do nas, gdy zamówienia już będą opóźnione. Do wykluczenia będę potrzebować jakiegoś potwierdzenia prośby od kupującego, np. zrzutu ekranu. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Zrzuty są w pierwszym poście. To się przypomnę jutro, bo dzisiaj powinnam to nadać. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No to przypominam się i proszę o wykluczenie tych zamówień. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Zrzuty wiadomości, numery zamówień macie w 1wszym poście. Obcięłam tylko podpis z imieniem i nazwiskiem klienta na zrzutach.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

I przypominam się znowu...  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki przepraszam, że czekałaś! Poprosiłam już o wykluczenie tych zamówień, wrócę jeszcze z potwierdzeniem, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki zamówienia zostały wykluczone i od jutra nie będą się wliczać do statystyk. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dziękuję:)

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki   @la_nika   Czytam i nie dowierzam....

To wygląda pięknie, oczywiście happy end,  ale czy jedynymi osobami które potrafią coś załatwić , coś co powinno być standartem w porządnej firmie.... są  tylko panie moderatorki,  czy  tylko moderatorki w tej firmie pracują? 

Przypominają mi sie czasy dawno i słusznie minione:  radość...  Hurra !  Udało mi się kupić papier toaletowy !!!!

A dzisiaj:  też radość i szczęście... Udało się załatwić zgodę na późniejszą wysyłkę bo klient poprosił !!!

Bo na Allegro późniejsze wysyłki są reglamentowane. Podobnie jak papier toaletowy dawniej...

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Czekaj tu akurat Cię zaskoczę i powiem, że wykluczam takie coś drugi raz i poprzednim razem robiłam to przez zakładkę kontakt. Tyle, że tam 2 dni odpisywali. Ale tak to rzeczywiście przeważnie ze wszystkim zasuwam tu, bo szybciej i łatwiej.

oznacz moderatorów