anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków z Allegro Finanse poprzez PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44711750
#2 Obserwator#

Witam,

Pierwszy raz sprzedałam coś poprzez Allegro , także jestem zielona w tym i szukam pomocy.

Po zaksięgowaniu wpłaty od kupującego na moim Allegro Finanse , chciałam wypłacić środki poprzez opcje PayU która była aktywna na moim koncie mimo że wcześniej nic nie wypłacałam a tylko płaciłam za rzeczy podczas zakupów tą metodą płatności. W "Pomocy" przeczytałam że aby użyć wypłacania środków przez PayU , pierw należy je aktywować przelewem z własnego konta bankowego , w moim przypadku jak wyżej napisałam było już aktywne, więc wykonałam przelew , środki zostały odjęte od salda na Allegro Finanse ale nie przeszły na moje konto bankowe w banku Santander. Cała operacja została wykonana wczoraj o godzinie 15:02 , dane mojego konta bankowego są poprawnie ustawione w Allegro Finanse , moje pytanie brzmi następująco , jak długo idzie taki przelew i czy ktoś miał podobny problem? W Allegro Finanse pisze że transakcja może potrwać do 1 dnia roboczego , nie wiem czy nie za szybko zaczynam panikować bo faktycznie to do dzisiejszego wieczora jest na to czas , ale kwota nie jest mała i nie chciała bym żeby to gdzieś przepadło znając realia internetu i bankowości 🙂 

Proszę o pomoc jakiegoś znawcy tematu.

Życzę miłego dnia,

Pozdrawiam, Joanna.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
hansi14
#7 Wielbiciel#

@konto zamknięte ja zlecilem wyplate wczoraj o godzinie ~13⁰⁰. Dzisiajpieniadze nie pojawily sie na moim koncie i juz sie raczej nie pojawia. Przelew pewnie przyjdzie jutro rano/popoludniu. To jest skandal zeby tyle czekac na przelew i tak mam za kazdym razem z payu

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@hansi14 Spokojnie, do końca dnia jest jeszcze jedna sesja elixir.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
zygasenior
#7 Wielbiciel#

A co ma do tego elixir? Chyba nie sądzisz że oni do tego dopłacają?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@zygasenior Pytasz jakbyś nie wiedział czym są sesje elixir i jak działają😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@hansi14 nie chcę za bardzo chwalić Allegro, ale jak dla mnie system wypłat, to jedyne co sprawnie tu działa 😏 Na przestrzeni roku, może ze 3 razy zdarzyło się, że pieniądze „doszły” po południu albo dopiero następnego dnia. Mam nadzieję, że przynajmniej tego Allegro nie będzie „usprawniać” 😁

oznacz moderatorów
Amorfar
#7 Wielbiciel#

To chyba masz jakieś wtyki. nigdy się nie zdarzyło tego samego dnia. 

wypalcilam wczoraj wieczór. powinny być dzisiaj wg twojej teorii. wątpię. ostatnio szły od 9 do 14:30dnia następnego

oznacz moderatorów
bleno3
#7 Wielbiciel#

a co jeśli ktoś nie ma konta bankowego tylko chce te pieniądze dostać na adres domowy?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bleno3 Można ustawić wypłatę przekazem pocztowym. Tutaj znajdziesz instrukcję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
marekstudent
#7 Wielbiciel#

Ja też z payu mam jazdy. Sprzedałem produkt i od razu wypłaciłem środki. Moje zdziwienie było większe kiedy kupujący dostał paczkę a ja jeszcze pieniążków niemialem. Uważam, że srodki są przetrzymywane 1 dzień żeby odsetki szły dla pauy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że set tysięcy dziennie jest takich operacji to kwoty z odsetek są niezłe dla payu

 

oznacz moderatorów
hansi14
#7 Wielbiciel#

Odkopuje temat bo juz na prawde nie mam sily. Sytuacja powtarza sie za kazdym razem. Zlecenie wyplaty we czwartek, pieniadze na konto otrzymuje w poniedzialek okolo 14 lub we wtorek pierwszym przelewem o 8. Dla mnie to jest jakis kabaret. Z angli szybciej przelewy mi przychodza

oznacz moderatorów
OdziezUliczna_pl
#7 Wielbiciel#

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego mam blokadę wypłaty środków jak wszystko mam na zielono i aktywne. Od 19.02  czekam i już powtarzałe przelewy po.1,01 zł aby uaktywnić konto. Nie rozumiem dlaczego nie udalo się wypłacic środków na podane dane. 

 

oznacz moderatorów