anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata PayU

GC-CLOUD
#8 Zapaleniec#

Witam!

Mam problem z wypłatą środków z PayU. Konto do wypłat PayU zweryfikowane, środki na koncie są ale przycisk do wypłat "szary". Dodam że dzisiaj, wcześniej zleciłem już wypłatę środków która się powiodła (informacja o wypłacie w historii salda). Moje pytanie brzmi co jest przyczyną zablokowanej opcji wypłaty środków - czy może być to spowodowane zleceniem wypłaty w dniu dzisiejszym które pewnie ciągle będzie "wisiało"  do jutra i dopiero jak zostanie zrealizowane to będę mógł zlecić kolejną wypłatę? Czy komuś może przychodzi do głowy inna przyczyna? Zaznaczę że wszystko obraca się wokół PayU które zostało już pozytywnie zweryfikowane i na którym mam wszystkie środki (w Przelewy24 nadal trwa weryfikacja konta).

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

KomisMax_2008
#8 Zapaleniec#

Środki są na Przelewy24 , dlatego nie można ich wypłacić, bo nadal masz weryfikację konta. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GC-CLOUD Konto, z którego piszesz, zostało dzisiaj zablokowane. To jest przyczyna braku możliwości wypłaty środków z Allegro Finanse. Sprawdź skrzynkę mailową. Powinieneś otrzymać powiadomienie w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

GC-CLOUD
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź, zgadza się. Chociaż maila o zawieszeniu konta dostałem grubo ponad godzinę po zdjęciu moich przedmiotów to sytuacja się przynajmniej wstępnie wyjaśniła.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not Zabawna sytuacja - konto zawieszone, ale po wejściu w zakładkę "sprzedaję", widoczna jest informacja o 1. ofercie, której i tak nie widać na listingu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów