anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty PayU Wstrzymane ?

banitos_2006
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie mogę wypłacić środków z Allegrolokalnie? Przycisk WYPŁAĆ DOSTĘPNE ŚRODKI jest wyszarzony. Do tej pory działało, teraz nie działa. O co chodzi???

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

banitos_2006
#7 Wielbiciel#

Środki mam zablokowane od 7 grudnia, dzisiaj mija 2 tyg. od momentu bezpodstawnego zablokowania moich pieniędzy. Firma payu wczoraj otrzymała ode mnie drugi razy skan dokumentu jaki sami wymagają, w 100% zgodnie z "ichniejszymi" wymogami, bez żadnych skreśleń, przekreśleń itd. z widocznym wszystkim. Po wczorajszej wymijającej odpowiedzi pracownika payu do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej odpowiedzi i w dalszym ciągu mam zablokowane środki. Czy mam rozumieć, że skan paszportu - dokumentu potwierdzającego tożsamość jednak jest niewystarczający dla firmy payu? Czy mam rozumieć że formułki podane na stronie payu są fikcją? Proszę o interwencję. Jeżeli zajdzie taka potrzeba przekaże skan mojego dokumentu pracownikom Allegro, którzy sami go zweryfikują i podejmą mam nadzieję procedury wyjaśniające z payu o zaistniałej sytuacji. Proszę o rzeczową i niewymijającą odpowiedź.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@banitos_2006 Tak jak już wcześniej pisałyśmy, dostałyśmy odpowiedź, że wysłany dokument nie był widoczny w całości — ucięte były rogi paszportu. Czy przesłałeś już kolejne zdjęcie dokumentu zgodnie z informacjami od operatora? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

banitos_2006
#7 Wielbiciel#

Oba poprzednio wysłane skany nie miały "uciętych rogów". Tak jak wyżej pisałem mogę przesłać to również Państwu do weryfikacji.

Nie mogę wysłać 3 raz bo w dalszym ciągu mam zablokowany formularz potwierdzania tożsamości ze strony payu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@banitos_2006 Skontaktujemy się z Tobą mejlowo w tej sprawie 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

banitos_2006
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo, czekam na mail.

oznacz moderatorów