anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienie w allegro...

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj w centrum zniżek była oferta na wyróżnienia o treści: Za wyróżnienie ogłoszenia na Allegro Lokalnie zapłacisz 0,5 PLN, a za wyróżnienie ogłoszenia na Allegro Lokalnie oraz Allegro.pl zapłacisz 1 PLN. Akcja trwa do 29 czerwca. Szczegóły w Regulaminie. Interesuje mnie to zaznaczone.. Aktywowałem, wyróżniłem kilka aukcji i sprawdziłem jaką kwotę pobrało allegro... Oczywiście zamiast 1 pln pobrane zostało 19 pln za każdą aukcję. Co teraz z tym zrobić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

Regulamin przeczytaj, prawdopodobnie Twoje konto nie spełnia warunków; https://allegro.pl/regulaminy/wyroznij-ogloszenie-z-allegro-lokalnie-za-max-1-pln-wqEVPXKxecL

oznacz moderatorów
Sklepirysowa
#9 Pomysłodawca#

Mam zarejestrowane konto i nie jest ono zablokowane. 

  1. Promocja adresowana jest do Użytkowników Serwisu Allegro, którzy mają zarejestrowane konto na Allegro i jest ono niezablokowane.

  2. Użytkownicy, którzy spełnią warunki z pkt. 2 będą mogli w czasie trwania Promocji dodać opcję wyróżnienia Ogłoszenia, Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszenia z Licytacją w promocyjnej cenie:

    a. w przypadku Ogłoszenia i Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” na okres 10 dni oraz Ogłoszenia z Licytacją na 7 dni, gdzie wyróżnienie jest widoczne wyłącznie w Allegro Lokalnie - za 0,50 złotych;

    b. w przypadku Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” na okres 10 dni oraz Ogłoszenia z Licytacją na okres 7 dni, gdzie wyróżnienie jest widoczne zarówno w Allegro jak i w Allegro Lokalnie - za 1,00 złote.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Sklepirysowa  Ta zniżka działa tylko na oferty wystawione na allegro lokalnie. Oferty kup teraz są widoczne na allegro.pl i to wyróżnienie je obejmie pod warunkiem, że wystawisz na allegro lokalnie.

Podczas wystawiania przez zwykły formularz (poza lokalnie) zawsze widzisz jaka jest kwota wyróżnienia.

DarkStoorM_0-1591806976628.png

 

oznacz moderatorów