anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
AGDdlawszystkich
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam takie pytanie. Mam wystawione aukcje, które automatycznie wznawiają się z niesprzedanymi przedmiotami. Przy ich wystawianiu skorzystałem z promocji wyróżnienia za 0 zł na 10 dni. Czy po promocyjnym, darmowym okresie wyróżnienia, Allegro wystawi automatycznie te aukcje z wyróżnieniem i naliczy mi już opłatę za przedłużenie oferty na następny okres, czy aukcje wznowią się bez wyróżnienia? Jest troczę tych aukcji i nie chciałbym zapłacić nagle kilkuset złotych.

Z góry dziękuję za informację

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_Likos_
#21 Demiurg#

@AGDdlawszystkich  Kiedy skonczy sie pakiet darmowych wyróżnien aukcje wznowią sie z płatnym wyróżnieniem.  Musisz pilnować (także godziny wystawienia)  i wyróżnienie wylączyc ręcznie. 

oznacz moderatorów
AGDdlawszystkich
#7 Wielbiciel#

Super, dzięki bardzo za info!

oznacz moderatorów
kamilpownuk91
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór,w jaki sposób wyróznienia w Allegro Lokalnie wyłonczyć chociaż by  nawet jeden dzień lub jedną godzine przed końcem ważności 30 dniowego pakietu wyróżnienia w allegro.pl lub Allegro Lokalnie?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kamilpownuk91 Sprawdź proszę czy po przejściu do Moje aktywne ogłoszenia masz możliwość wyłączenia opcji wyróżnienia, którą wcześniej wybrałeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów