anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysłałam sprawny towar

minia947
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Kilkanaście dni temu sprzedałam licznik do samochodu, po 14 dniach klient zgłosił zwrot towaru ( towar uszkodzony ale paczka jest cała ) dziś dotarł do mnie towar. Jest całkowicie uszkodzony popękana obudowa. 
  • Ja wysłałam mu sprawny bez jakichkolwiek uszkodzeń co mam zrobić w zaistniałej sytuacji
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli to zwrot bez podania przyczyny, nie reklamacja to masz prawo potrącić zwrot środków o tyle o ile zmniejszyła się wartość przedmiotu, tak realnie.

oznacz moderatorów

minia947
#7 Wielbiciel#

Kupujący zrobił zwrot - towar uszkodzony ale paczka jest cała. Zastanawia mnie tylko fakt iż zrobił to w ostatnim 14 dniu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ma takie prawo, 14 dni na zwrot i 14 dni na odesłanie.

oznacz moderatorów

minia947
#7 Wielbiciel#

A co w przypadku kiedy ja nie uznam reklamacji ? Jestem pewna w 100 % że wysłałam mu towar bez jakichkolwiek wad i uszkodzeń.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To zwrot czy reklamacja przez kupującego? Oczywiście jeżeli masz pewność i dowody że towar otrzymał cały, sprawny możesz odrzucić reklamacje, wówczas kupujący może otworzyć dyskusję i tam należy udowodnić swoje racje, następnie ma wniosek do POK, a wówczas allegro, oczywiście jak nie udowodnisz swoich racji może, nie musi zablokować ci konto. To tylko jedna z możliwości.

oznacz moderatorów