anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysłanie wiadomości do kupującego - Dlaczego tak Zagmatwane

uskomostroda
#9 Pomysłodawca#

Zrzut ekranu-2.jpgCzy Ja jeszcze czegoś nie wiem ale dlaczego jest tak ukryte wysłanie wiadomości do kupującego.

Dlaczego nie ma takiej funkcji w szczegółach transakcji ???

To jakaś kolejna chora blokada kontaktu z Kupującym - K... ręce mi opadły.

Wstawić Wiadomości do Konta !!!!!!!!! - Konto to zakładka " Święta nietykalna " a mam z niej wysyłać wiadomośc do kupującego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosze niech mnie ktoś oświeci i powie że ślepy jestem i da się z miejsca transakcji napisać wiadomość ze paczka dziś nie wyjdzie ??????

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

markam43
#13 Ambasador#

@uskomostroda Masz maila "sprzedałeś przedmiot"? Odpowiedz na niego - wiadomość otrzyma kupujący.

oznacz moderatorów

uskomostroda
#9 Pomysłodawca#

Właśnie że nie tedy droga.

Email " xxxxxx.|@aaaa.pl "   to nie kontakt z Kupującym.

Czepiam się Bo chcę się skontaktować z kupującym wysyłając wiadomość przez Allegro.

To jest Złamanie Praw komunikacji Sprzedawca - Kupujący. Chyba że czegoś nie wiem - Poczekam na profesjonalną pomoc Administratora bo Czat w Pomocy Zajęty

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@uskomostroda Maskujemy adresy mailowe kupujących i sprzedających, ale jeśli odpowiesz na powiadomienie, klient otrzyma Twoją wiadomość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

uskomostroda
#9 Pomysłodawca#

Czytaj miła Pani ze zrozumieniem !!!!!!!!!

Tu nie chodzi o to czy email widoczny czy jest telefon czy rynna w którą będę walił żeby usłyszał kupujący.

Chodzi o brak opcji powiadomienia kupującego o tym że nie dostanie przesyłki. I teraz Przypierdzieli się do mnie **piiip**ne Allegro że gdzie ta przesyłka. I tu sie zaczyna Zryte podejście. IDEALNI z ALLEGRO

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@uskomostroda Gdy odpowiesz na mejla, o którym wspomina @nat_not, to kupujący dostanie go również w formie wiadomości w "centrum wiadomości" (w którym wystarczy, że usuniesz nr oferty z boxa w formularzu - umieszczając go np. treści - i wtedy wiadomość też mu wyślesz).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

uskomostroda
#9 Pomysłodawca#

Nie ma meila - jest www.allegro.pl i tu chce to zrobić bo przez meila nie sprzedałem poza allegro.pl ????????? - Sprzedałem na Allegro.pl i tu są wiadomości, mało tego Jest Centrum Wiadomości w zabezpieczonej zakładce "KONTO" Powinna byc opcja wysyłania powiadomienia do kupującego w szczegóły Transakcji  - Czegoś tu nie rozumiecie ?? - TAK czepiam sie do IDEALNEGO - ALLEGRO , Jak czytam jak ludzi traktują to wiecie co się chce. Zobaczycie jeszcze troche i to wszystko przejmie Allegro i Nas wszystkich **piiip**zieli i Będzie Samodzielny WIELKI Sklep - dostają EAN-y firmy parametry - będą u was zamawiać i to TY będziesz to wysyłał na własny koszt do odbiorcy - dostaniesz kasę która nie pokryje kosztów produkcji bo  będą mieli wiedzę po ile sprzedawałeś - to się ciesz że ci sprzedajemy, a jak nie to wiesz co ?

TAK do tego to wszystko prowadzi - Jeśli ktoś tego nie zauważył to Hmmm Ale przecież Polak potrafi TAK Polak potrafi i z tego się cieszę.

Wiecie co się stało z **piiip**em i to samo Będzie z Allegro.pl więc dłonie w garść i do roboty 🙂 co kolwiek to znaczy.

Jestem tu 3 dni przeczytałem dziesiątki postów i setki komentarzy - tylko głowa pokiwać.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@uskomostroda Próbowałeś nie wpisywać numeru oferty w formularzu? Komunikat "Podaj numer, jeśli zadajesz pytanie o ofertę" sugeruje, żebyś to zrobił, gdy piszesz do sprzedającego, a nie do kupującego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@uskomostroda Wali się w tam-tamy, a nie w rynny!

Generalnie masz sto procent racji!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@uskomostroda mam to samo

@WREDZIA-W1 u mnie też występuje ten problem jak chcę się sam skontaktowac z Kupującym przez allegrowe cudowne centrum wiadomości

nie da się tego zrobić

też uzyskuje info że oferta nie jest powiązana ze sprzedawcą

 

oczywiście przestałem używać tego czegoś bo się nie da przy dużej ilości maili

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@RED Dlatego właśnie nr oferty wpisuje się w treści wiadomości, a nie w boxie [przy którym widnieje opis "numer oferty (opcjonalnie)"] i wiadomość normalnie się wysyła😏
Bo trudno żeby przeszła z nr-em oferty wystawionej z Twojego konta😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Knowhere jak dla mnie opcjonalny numer oferty jest powiązany ze mną jako Sprzedawcą bo to mój numer oferty 🙂

ale rozumiem to jest tak jak w windowsie np: 7 by zamknąć system nalezy wcisnąć guzik start a potem zamknij

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@RED No nie, w W7 (i nie tylko), żeby zamknąć system wystarczy wcisnąć przycisk zasilania (ustawiając takie jego działanie w "opcjach zasilania", choć nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skonfigurować to inaczej)😁

Zapomniałeś już, jak przed reformą profili wysyłało się wiadomości do innych użytkowników? W profilach był przycisk "napisz do mnie" (czy tam "wyślij e-mail do tego użytkownika" - już nie pamiętam dokładnie), który pozwalał jedynie na wybranie jednego z kilku predefiniowanych tematów wiadomości😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów