anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyskakuje błąd podczas dodawania produktu

tramppila
#8 Zapaleniec#

Witam

Podczas dodawania nowego produktu wyskakuje mi błąd o treści " Wystąpił błąd - Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą. "

Co robię nie tak?? Wszystko wypełniłam a jak chce wystawić ofertę to wyskakuje ten ww błąd.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tramppila Sprawdź proszę czy problem występuje niezależnie od przeglądarki, z której korzystsz.

Jeśli tak, prześlij zrzuty ekranu z widokiem całego wypełnionego formularza sprzedaży oraz cytowanego komunikatu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@tramppila @nat_not Mam taki sam problem. Zgłosiłem go mailowo i od 5 kwietnia czekam na odpowiedź. Konsultant na chatcie nie był w stanie pomóc i przesłał sprawę do działu technicznego.

Po wprowadzeniu zmian w katalogu produktów w wielu przypadkach nie jesteście w stanie pomóc. Jednym kliknięciem ktoś rozwalił wielowariantowość bez pytania sprzedawców o zdanie i nie prosząc o pliki z numerami oferta, a teraz podczas zgłaszania problemów oczekujecie plików z numerami ofert żeby połączyć to, co sknociliście. Żenada. Dział techniczny po 3 dniowym kursie z programowania.

oznacz moderatorów