anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawione oferty nie pojawiają się

DrDuckstein
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Mam na Allegro (nie na lokalnie) wystawione kilka aukcji i dziś po długiej przerwie w korzystaniu z Allegro wystawiłem jednego dnia ponad 20 nowych ofert. Jednak tylko 3 z nich pojawiły się jako aktywne w zakładce "mój asortyment". Strona nie zgłaszała żadnych problemów podczas tworzenia i zatwierdzania ofert. Jak dotąd zawsze po stworzeniu, oferta natychmiastowo się pojawiała i była dla mnie dostępna do wglądu. A najdziwniejsze jest to, że wchodząc w moje konto przez wyszukiwarkę (tzn. wpisując "użytkownik...") wyświetla się mniejsza ilość ofert niż w "moim asortymencie"... Na maila dostałem informację o utworzeniu tylko 3 moich aukcji. Wchodzę na nie przez link w mailu i przenosi mnie na zupełnie inną aukcję...

Czy ktoś ma pojęcie co się dzieje?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DrDuckstein Czy minęła już godzina od wystawienia ofert? Wystawiałeś je od podstaw czy wznawiałeś? 

Jeśli chodzi o opisane problemy z przenoszeniem do właściwych ofert i wyświetlaniem, proszę o przesłanie zrzutów ekranu, na których te nieprawidłowości będą widoczne. Skonsultuję tę sprawę z zespołem technicznym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DrDuckstein
#7 Wielbiciel#

Dziekuję za odpowiedź.

Nie minęła jeszcze godzina od wystawienia ale jak wspominam, wcześniej wystawiałem wielokrotnie i pojawiały się natychmiastowo. Dodatkowo, dostałem na maila potwierdzenia wystawienia tylko 3 z wystawionych aukcji.

W takim razie rozumiem, że mam poczekać aż minie 60 min i dopiero potem podejmować dalsze kroki?

oznacz moderatorów