anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
zumababy
#7 Wielbiciel#

Czy jeżeli w cenniku zaznaczam, że chcę korzystać z wysyłek Allegro (InPost, Pocztex, UPS) i wysyłam poprzez "wysyłam z Allegro" to muszę dodatkowo zawierać umowy z przewoźnikami?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@zumababy   Na pewno musisz cośkolwiek poczytać zanim się do tego zabierzesz 😊

np tutaj :

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wysylam-z-allegro-nowe-narzedzie-do-nadawania-przesylek-9gwBoLx...

_____________
Kama
oznacz moderatorów
zumababy
#7 Wielbiciel#

Dokładnie o to mi chodziło, serdecznie dziękuję ! 🙂

oznacz moderatorów
MetalEarthPolska
#8 Zapaleniec#

Jeszcze niedawno mogłem zapisać kilka paczek DPD do wysłania później i w prosty sposób znalęźć te przesyłki i zamówic kuriera, teraz niestety tej opcji nie widzę i każdorazowo muszę drukować etykietę i protokół. Proszę o info gdzie teraz jest opcja zamówienia kuriera dla wielu przesyłek.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MetalEarthPolska Nie ma jeszcze takiej opcji, ale planujemy ją wprowadzić w przyszłości.

Teraz możesz wybrać kilka zamówień z listy (maksymalnie 20) i nadać je jednocześnie, wówczas wydrukujesz wszystkie etykiety na raz i jeden wspólny protokół.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MetalEarthPolska
#8 Zapaleniec#

To mam jeszcze pytanie odnośnie zmian jakie wejdą w maju i bedzie naliczana opłata za podjazd kuriera jeśli bedzie 3 lub mniej przesyłek, czy jeśli wygeneruję 4 pojedyncze podjazdy a może tak się zdażyć bo zamówienia będą wpływać w różnych terminach i żeby kurier przyjechał w bieżącym dniu trzeba się wyrobić max do 11:30 to za każdą wygenerowaną przesyłkę będzie doliczana opłata za podjazd?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MetalEarthPolska Niestety tak. Natomiast dostałam potwierdzenie, że opcja zapisania kilku paczek do wysłania później zostanie wprowadzona najszybciej jak to będzie możliwe. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@zumababy poczytaj link powyżej bo niektóre da się a na niektóre trzeba mieć umowy ( do pobraniówek ) jest tam bez umowy jak opłacą z góry klienci poczta dpd i ups resztę musisz mieć umowy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów