anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłanie wiadomości sprzedażowych do klientów

PabloLiq
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Klocki Cada Technic

czy mogę do osób, które kiedyś kupiły moje produkty przez platformę Allegro lub skontaktowały się ze mną poprzez chat, wysyłać wiadomości marketingowe? Przykładowo Pan X, zakupił rok temu klocki, a dzisiaj chciałbym mu o sobie przypomnieć, więc wysyłam mu wiadomość przez chat allegro z informacją o nowych produktach itp. Jak podchodzi do tego Allegro? Czy takie działanie jest dozwolone?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@PabloLiq Nie masz na to zgody, ja ostatni pojechałem po opinii za SMS z reklamą od firmy u której kupowałem. 

Nie masz prawa przetwarzać żadnych danych z allegro do celów innych niż realizacja zamówienia !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Powiedzmy ze masz wlasna strone internetowa ze sklepem oprocz sprzedazy na allegro, mozesz do zamowien z allegro dolozyc ulotke na temat swojego sklepu np z kodem ze jak zaresejtruje sobie konto u ciebie na sklepie to bedzie mial bonusa np rabat wtedy na mail zgodnie z udzielona zgoda po rejestracji mozesz mu reklamowy spam walic ile wlezie 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@PabloLiq Lepiej nie > nie każdy lubi wiadomości marketingowe zapychające skrzynkę > może to się skończyć zakwalifikowaniem Cię do spamu > a nawet skargą do Allegro > ja bym nie ryzykował.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PabloLiq Centrum Wiadomości ma służyć wyłącznie kontaktom w celu rozwiązywania problemów transakcyjnych, informowaniu o opóźnionej wysyłce, itp. Wiadomości marketingowe uważamy za spam. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów