anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka towaru przez paczkomat

cytryncia59
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałam na Allegro przedmiot i kupujący wybrał paczkomat za który zapłacił 9.99. Gdy wchodzę w moją sprzedaż i wybieram nadaj paczkę, po przekierowaniu na inpost nie znajduje żadnej przesyłki. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to teraz zrobić?🙏

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

cytryncia59
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, ale tu jest jak nadać przesyłkę z Allegro lokalnie. Ja sprzedałam normalnie na Allegro, nie lokalnie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

OK nie wiedziałem że zwykłe, nie było takiej informacji: A jak wysyłasz przez Allegro czy menadżera: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@cytryncia59 wejdź na stronę https://manager.paczkomaty.pl/auth/login i na dole jest pomarańczowy obrazek "zaloguj przez allegro". Później wchodzisz w zakładkę Allegro -> Import Allegro Inpost i powinno się wszystko zaimportować. 

oznacz moderatorów

cytryncia59
#7 Wielbiciel#

Tak zrobiłam, dalej pokazuje nie znaleziono transakcji

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@cytryncia59 Czy prawidłowo przeprowadziłeś integrację narzędzia Manager Przesyłek InPost z Allegro? Tutaj znajdziesz instrukcję. Bardzo ważnym krokiem jest wyłączenie blokady wyskakujących okienek, tak zwanych pop up'ów. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

cytryncia59
#7 Wielbiciel#

Tak, wszystko zrobiłam zgodnie z instrukcją 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@cytryncia59 Przepraszam Cię najmocniej. Źle spojrzałam. W zamówieniu wybrana przez kupującego metoda to Paczkomaty InPost, czyli taką przesyłkę musisz nadać na własną rękę. Nie zostanie ona zaciągnięta przez system. Systemowo nadasz tylko przesyłki z przedrostkiem "Allegro". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

cytryncia59
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Teraz wszystko jasne! Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A pytałem czy przez Allegro czy menadżera paczek!😊

oznacz moderatorów