anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka z różnych magazynów

tradepoint24
#2 Obserwator#

Witam, sprzedaję w metodzie dropshipping i chciałem dodać oferty kilku hurtowni na jednym koncie allegro. 

Problem polega na tym żeby w przypadku zamówienia produktów z większej ilości hurtowni naliczało przesyłki podwójnie a w przypadku zamówienia z jednej liczylo tylko jeden raz przesyłkę.

Logicznie rozumując ustawiłęm dwa cenniki dostaw, po jednym na każdą z hurtowni i oznaczyłem opcję:

Jeśli klient kupi u Ciebie przedmioty z ofert, w których ustawienia metod dostawy różnią się od siebie, to: Przesyłki będą nadane osobno, a koszty dostawy zsumują się.

Tylko one sumują się nawet jak są obie z jednego cennika dostaw. 

Nie za bardzo wiem jak to rozwiązać.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

konto zamknięte
Nie dotyczy

Z tego co kojarzę, nie da się tego rozbić. Mam też nadzieję, że Allegro nie usprawni tego takim sprzedawcom.

Bądź prawdziwym sprzedawcą i zrób swój magazyn ze stanami. Każdy kiedyś zaczynał, w większości od zera.

Dla mnie osobiście (jako sprzedawcy i kupującego) sprzedawanie czegoś na zasadzie dropshippingu jest po prostu żałosne...

Wielcy sprzedawcy, którzy jedyne co mają to laptop, a później klient na tym traci bo zamówi kilka rzeczy i sprzedawca się głupio tłumaczy.

oznacz moderatorów

tradepoint24
#2 Obserwator#

To Pańska opinia i ma Pan do tego prawo. Moja jest inna. Uważam też, że nie należy każdego sprzedawcy wrzucać do jednego worka. 

Swoją drogą powinien Pan się cieszyć z tego, że są tacy sprzedawcy. W końcu to dzięki nim może Pan wyróżniać się jakością prowadzenia sprzedaży. Jednak jest to kompletnie poza tematem mojego problemu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tradepoint24 W ramach sprzedaży na jednym koncie nie ma możliwości ustawienia cenników tak, by przeliczały się na dwa sposoby. 

Sugeruję, żebyś rozważył opcję rozdzielenia sprzedaży na kilka kont.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów