anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznowienie oferty po sprzedaży

daria21011
#8 Zapaleniec#

Proszę o informację dlaczego Allegro wznawia ofertę po sprzedaży mimo , że w aukcji jest określone że dotyczy jednego przedmiotu ? Zaznaczam ,ż e aukcja ma zostać wznowiona po jej zakończeniu , a nie po sprzedaży . To jest jawne naciąganie na kolejną złotówkę za wystawienie .

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daria21011 Czy podczas wystawiania oferty zaznaczyłaś opcję automatycznego wznawiania oferty? 

Zrzut ekranu 2023-01-16 o 16.53.56.png

Żeby wyłączyć automatyczne wznawianie oferty, przejdź do zakładki Mój asortyment, odszukaj ofertę i edytuj ją. W formularz odznacz opcję automatycznego wznawiania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

daria21011
#8 Zapaleniec#

Dziękuje . To niestety nie rozwiązuje problemu . Przy większej ilosci ofert chce uniknąć konieczności ręcznego wznawiania . Sprzedaż powinna kończyć aukcje definitywnie w przypadku kiedy jest wystawiony jeden przedmiot w ofercie . Jest to w mojej opinii działanie na szkodę wystawiającego .

 

oznacz moderatorów

Maras_G1
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się z tym co mówi osoba zgłaszająca. Właśnie Allegro wznowiło moją aukcję, na której sprzedałem jeden przedmiot i teraz został kupiony drugi raz !! I co mam teraz zrobić? 

Zostanę uznany za nierzetelnego sprzedawcę, bo Allegro ma zły algorytm i wznawia oferty nawet po sprzedaży? Przecież to nie ma żadnego sensu. Czy możecie to zmienić, bo to powoduje same problemy !!!!!!

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Maras_G1 w ofercie musiała być opcja wznowienia po zakończeniu. Zwróć pieniądze po krotce opisz sytuację i zapomnij.  Trzeba zwracać na zaznaczone pola  formularza.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@daria21011 @Maras_G1  jeśli zanznaczacie opcję wznów aukcje po jej zakonczeniu logicznym jest że przy wystawieniu jednej sztuki po jej sprzedazy  aukcja jest ZAKOŃCZONA i system tak to widzi. Skoro widzi aukcje jako zakonczoną ZGODNIE Z TYM CO ZAZNACZYLIŚCIE  wznawia ją.

Jedynym sposobem jest nieoznaczanie automatycznego wznawiania aukcji i ewentualne jej ręczne wznowienie jeśłi nie dojdzie do sprzedaży przedmiotu.

W przeciwnym razie system po sprzedaży przedmiotu zawsze Wam wznowi zakonczoną aukcjie ponieważ tak ją oznaczyliście w momencie wystawiania

oznacz moderatorów

Maras_G1
#7 Wielbiciel#

To proszę w takim razie o informację jak należy wystawić jeden przedmiot tak, by po zakupie aukcja się zakończyła, a gdy nikt nie kupi i aukcja się skończy, to system ją automatycznie wznowi? Czy coś takiego jest możliwe, bo z tego co czytam, to nie. 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Obecnie nie ma takiej możliwości. 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czy coś takiego jest możliwe, bo z tego co czytam, to nie.   Bo nie ma!!!

oznacz moderatorów

daria21011
#8 Zapaleniec#

Na koncie firmowym takie rozwiązanie istnieje Allegro nabija sprzedających prywatnych w butelkę . 

oznacz moderatorów