anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zła cena produktu

majekz30
#7 Wielbiciel#

Witam . mam produkt wystawiony na cenę 77 zł natomiast w zamówieniu od klienta cena jest 46,56. numer oferty 15477517491 i nie bardzo wiem o co chodzi. weryfikowałam czy czasami nie mam 2 razy wystawionego tego samego produkty ale w innej cenie. Proszę o zweryfikowanie o co może chodzić  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mdrogeria
#21 Demiurg#

@majekz30 może walnąłeś się przy edycji grupowej ...bardzo latwo strzelić byka , trzeba uweażać .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@majekz30 używasz jakiego programu do obsługi allegro?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@majekz30 ofertę masz za 46,56 zł, sprawdź bo wiele ofert ma obniżki, pewnie uczestniczysz w jakieś promocji allegro ala obniżka 😞

Zrzut ekranu 2024-06-03 175831.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@majekz30 Oferta wystawiona jest za 46,56 zł i właśnie tyle zapłacił za nią klient. 

ko_alka_0-1717430416772.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czasem przez ten katalog dochodzi do pomyłek, masz wyjście -wysłać i zapomnieć, zwrócić kasę i możliwy negatyw.

oznacz moderatorów

majekz30
#7 Wielbiciel#

obraz_2024-06-03_192859400.png

oznacz moderatorów

majekz30
#7 Wielbiciel#

zgodnie z tym mam produkt za 77, ale jak wchodzę faktycznie jest za te niecałe 47

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Połączyło? obrazka nie widzimy.

oznacz moderatorów

majekz30
#7 Wielbiciel#

teraz widać może pod moim pytaniem?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie widać, musi moderacja Ci zatwierdzić!

oznacz moderatorów

majekz30
#7 Wielbiciel#

obraz_2024-06-03_193240084.png

oznacz moderatorów

majekz30
#7 Wielbiciel#

nic najprawdopodobniej będę robić zwrotkę do klienta na kilka złotych jeszcze bym machnęła ręką, ale tutaj jest jednak za duża kwota 

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Nie uczestniczysz w "Allegro ceny" ? Chociaż tak dużej obniżki (procentowo) nie dają. To musi być błąd systemu.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Na porównywarce jest od 52,90. Po przekierowaniu na Allegro sortuje od najniższej i po 2 sponsorowanych jest 60.90 z gwarancją ceny, a następnie 52,90 po czym 60,99. Dziwna ta matematyka się zrobiła, myślę, że Banach nawet miałby z nią problem 😉

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

majekz30
#7 Wielbiciel#

Zwróciłam kasę i wycofałam ofertę i tyle. Najwyżej będzie negatyw

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majekz30 w imieniu Oli, wracam z informacjami na temat tej ceny. 
Oferta została zgłoszona do oznaczenia "Okazja", z ceną 46.56 PLN. Możesz to sprawdzić w zakładce Kampanie i programy
Innym częstym powodem, dla którego cena w ofercie może być inna, to to, że konto sprzedającego jest zgłoszone konto do Allegro Ceny i jakaś oferta zakwalifikowała się do udziału w obniżce. W takiej sytuacji o rozpoczęciu i zakończeniu obniżki ceny w ofercie dajemy znać e-mailowo. Wyświetlamy też komunikat w zakładce Moje oferty oraz w API.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów