anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem poczatkujacym sprzedawca. Zainwestowalem ponad 12 tysiecy w towar i zalozylem dzialanosc gospodarcza w celu sprzedazy tylko i wylacznie na allegro. Zwrocilem sie do administracji o pytanie ze zamierzam wystawic duzo aukcji nie majac pozytywnych komentarzy i czy nie bede potraktowany jako potencjalny oszust. A tutaj zonk dostalem blokade na konto + dodatkowa weryfikacje. Zdjecia dowodu selfie + zdjecia towaru z dowodem. Wszystkie zalaczniki wyslalem, od siebie wyslalem tez faktury od dystrybutora. Otrzymalem dwie wiadomosci. Jedna ze konto nie zostalo zweryfikowane pomyslnie i zostanie zablokowane a druga twoje konto do wyplat jest aktywne. Sprawa zajmowal sie Pan Michal z dzialu bezpieczenstwa.

 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

ACCURON
#13 Ambasador#

w czym ci pomoc

oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Prosze o odblokowanie konta

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

To PiSz do allegro. Tu jest forum użytkownikow. Takich samych jak ty. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@IT_Zegadlo Poczekaj na kolejną odpowiedź w korespondencji o numerze 10571452. Wkrótce ją otrzymasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Nie kwestionujemy prawdziwości zdjęć. Jednak opierając się na danych, którymi dysponujemy weryfikacja nie mogą zakończyć się pomyślnie. Konto nie zostanie odwieszone. Tak mi odpisal Pan Michal z dzialu bezpieczenstwa. Nic nie zrobilem i z automatu jestem zablokowany na allegro jest to dziwna sytuacja. Prosze o konkretna odpowiedz co mam zrobic aby konto zostalo odblokowane

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

byl opisany przypadek na forum wymaganiem byly oceny kupujacych

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

ile aukcji sprzedanych

oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Zadnych aukcji sprzedanych nawet zadnej nie wystawilem, zwrocilem sie do serwisu z pytaniem ze mam do wystawienia duzo aukcji a jestem na allegro kilka dni i mam 0 komentarzy i czy nie bede potraktowany jak potencjalny oszust i co mam zrobic w takiej sytuacji. Wiec zostalem poproszony o wyslanie zdjec dowodu z towarem, selfi z dowodem + od siebie wyslalem faktury od dystrybutora. To co odpisal Pan Michal z dzialu bezpieczenstwa napisalem wyzej. Konto mam zablokowane 0 odpowiedzi. Nie wiem co mam robic

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@IT_Zegadlo, pewnie powiązanie z innym zablokowanym kontem. To częsty przypadek.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@IT_Zegadlo Właśnie czy czasem nie miałeś innego konta zablokowanego lub ktoś z kim robiłeś interesy ? 

oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Niestety nie robilem z nikim interesow kto ma zablokowane konto tzn nie kupowalem na allegro. Dzial bezpieczenstwa nie sprecyzowal wiadomosci dlaczego weryfikacja nie przeszla pomyslnie mimo wyslanych wszystkich zalacznikow.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@IT_Zegadlo, tu raczej chodzi o to czy sprzedawałeś, a nie kupowałeś.

oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Nic nie sprzedawalem i nic nie kupowalem

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@IT_Zegadlo, nie kupowałeś, nie sprzedawałeś i nigdy wcześniej nie maiłeś nic wspólnego z Allegro?

oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Nie i nie otrzymalem odpowiedzi od serwisu dlaczego weryfikacja nie przeszla pomyslnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@IT_Zegadlo  Zadałeś dziwne pytanie więc ktoś coś pomyślał i jest efekt.Nikt nie lubi pytań a tym bardziej jak nie wie co odpowiedzieć.

oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

No dobrze ale co pomyslal ? Cos zrobilem nie tak ?

oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Prosze o konkretna odpowiedz od administracji allegro lub Pana Michala z dzialu bezpieczenstwa.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@IT_Zegadlo, w zasadzie nikt nie pyta Allegro czy może sprzedawać. Każdy kto zakłada konto jest weryfikowany przez serwis. Twoje pytania spowodowały zainteresowanie twoją osobą i coś się znalazło. 

oznacz moderatorów