anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem poczatkujacym sprzedawca. Zainwestowalem ponad 12 tysiecy w towar i zalozylem dzialanosc gospodarcza w celu sprzedazy tylko i wylacznie na allegro. Zwrocilem sie do administracji o pytanie ze zamierzam wystawic duzo aukcji nie majac pozytywnych komentarzy i czy nie bede potraktowany jako potencjalny oszust. A tutaj zonk dostalem blokade na konto + dodatkowa weryfikacje. Zdjecia dowodu selfie + zdjecia towaru z dowodem. Wszystkie zalaczniki wyslalem, od siebie wyslalem tez faktury od dystrybutora. Otrzymalem dwie wiadomosci. Jedna ze konto nie zostalo zweryfikowane pomyslnie i zostanie zablokowane a druga twoje konto do wyplat jest aktywne. Sprawa zajmowal sie Pan Michal z dzialu bezpieczenstwa.

 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

No dobrze ale co sie znalazlo nie rozumiem, wszystkie dokumenty wyslane + konto do wyplat Payu zweryfikowane. To jakis absurd

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@IT_Zegadlo Niestety nie mogę tutaj na Allegro Gadane udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji na temat danych, którymi dysponuje Dział Bezpieczeństwa. Kontynuuj proszę rozmowę z nami w tej sprawie w korespondencji mailowej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

IT_Zegadlo
#7 Wielbiciel#

Kontaktowalem sie z dzialem bezpieczenstwa i odpowiedz jaka uzyskalem od Pana Michala to :

Dzień dobry,

Niestety nie mogę udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat danych, którymi dysponujemy, a jedynie o działaniach z nich wynikających.

Co mam teraz zrobic aby wyjasnic cala ta sprawe?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@IT_Zegadlo Oczami wyobraźni ujrzałem taką oto sytuację:

Sędzia: Niniejszym zostaje pan skazany na 25 lat więzienia o zaostrzonym rygorze.
Skazany: Ale za co?
Sędzia: Niestety nie mogę udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat danych, którymi dysponujemy, a jedynie o działaniach z nich wynikających.

🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów