anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

AkademiaStanika
#8 Zapaleniec#

Dostałam 2 negatywne opinie i przez to zablokowali mi konto ale mam tez 18 pozytywnych. Kupujący nie odpowiadają na prośby usunięcia opinii ani zmiany. Help co zrobić? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Znając opisywane tu historie jak nie dogadasz się z kupującymi, mogą Ci konta nie odblokować.

oznacz moderatorów

AkademiaStanika
#8 Zapaleniec#

Super! Nie dość ze pobierają ogromne prowizje to jeszcze coś takiego. Dla tak małego sklepu jak mój to może być gwóźdź do trumny. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AkademiaStanika Przyjrzyj się proszę swojej jakości sprzedaży. To nie jest tylko kwestia tych dwóch ocen. Masz niski wskaźnik dla: numerów przesyłek nadanych w terminie, nadań w terminie, odpowiedzi w dyskusjach. Oczywiście, te oceny mają duże znaczenie, ponieważ Twoja ogólna liczba ocen nie jest wysoka. Zaczekaj proszę na odpowiedź w zgłoszeniu numer 35949123. Tylko dział, który nałożył blokadę może wskazać konkretne warunki odblokowania konta. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AkademiaStanika
#8 Zapaleniec#

Otrzymałam informacje że liczą się głównie te 2 opinie, jednej już nie ma a na maile mam wrażenie odpowiadają boty a nie ludzie. Co jest z waszą firmą nie tak, od kiedy traktuje się sprzedających w taki sposób? 

oznacz moderatorów

AkademiaStanika
#8 Zapaleniec#

+ jak ma poprawić jakość sprzedaży którą zablokowaliście? Przecież to jest jakaś kuriozalna polityka. 

oznacz moderatorów

ewelisia232
#9 Pomysłodawca#

nic pan nie zrobi allegro jest nie tykalne bogowie

oznacz moderatorów