anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowanie wszystkich kont Allegro

cukrowe_kolorowe
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam pytanie ile trwa blokada kont na Allegro? W skrócie sytuacja wyglada tak: mam 3 konta, prywatne, sprzedażowe i jedno stare wiążące się ze stara działalnością. Na tym ostatnim dawno temu wystawiłam przedmiot, przestałam z tego konta korzystać i wylogowalam się z niego, nie zauwazylam, ze aukcja na nim została aktywna. Ktoś kupił mój przedmiot i go opłacił a autowyplata wypłaciła mi kasę. Nie zauwazylam tego. Kupujący zgłosił problem i zgłosił się do POK, ja nie wiedziałam ze coś takiego ma miejsce bo nie loguje się od przeszło pół roku na to stare konto, maila do tego konta także nie sprawdzam no i w związku z moim brakiem odpowiedzi (nie ze złej woli, z niewiedzy) Allegro zablokowało mi wszystkie 3 konta. Uregulowałam wszystkie zaległości od razu, pisze do Allegro jednak bez odpowiedzi - ponawiam pytanie - ile to potrwa i kiedy odblokują moje konta? Chociaż te 2 z których korzystam bardzo aktywnie. Pozdrawiam! 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@cukrowe_kolorowe Odpowiedzi udzielą maile oraz: @_HolaOla_ @nat_not @la_nika  @mr_oma 

oznacz moderatorów

cukrowe_kolorowe
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 🙂 jestem tu nowa i stad pytanie - czy oznaczając te osoby, one widza moje pytanie czy powinnam do nich napisać? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@cukrowe_kolorowe Jak się zaloguje to zobaczy.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cukrowe_kolorowe Widzę, że zgodnie z prośbą konsultanta, napisałaś już do nas z poziomu pierwszego, zablokowanego konta. Odblokowanie pozostałych jest uzależnione od wyjaśnienia sytuacji właśnie na tym pierwszym koncie. Proszę Cię o cierpliwość. Wkrótce otrzymasz wiadomość w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

cukrowe_kolorowe
#8 Zapaleniec#

Witam. Ok rozumiem, oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, ze chwilę to potrwa, niemniej jednak zależy mi na jak najszybszym odblokowaniu kont, zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić żeby ten proces wesprzeć. Czy orientuje się Pani jak długo moze to potrwać? Pytam orientacyjnie - 2 dni, tydzień, 2 tygodnie? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cukrowe_kolorowe Nie ma ustalonego terminu, w którym konta są odblokowywane. Żeby w ogóle do tego doszło, należy wyjaśnić wszystkie nieprawidłowości. Szczegóły otrzyma Pani w mailu od nas.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów