anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakonczona aukcja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40521692
#7 Wielbiciel#

Witam jakis czas temu wystawilem na aukcje konsole ps4 aukcja zakonczona czekam na pieniadze nie ma ich czekalem kilka dni po czym sprzedalem konsole prywatnie myslalem ze aukcja juz zakonczona a kupujacy towaru nie chce po kilku dniach patrze a tam aukcja konsola byla wystawiona ponowonie ta sama osoba zalicytowala a ja chcialem usunac aukcje poprzez zakonczenie aukcji tak tez zrobilem po chwili napisalem do kupujacego zeby aukcji nie oplacal bo towaru nie mam a ta osoba zaczela grozic mi policja administracja allegro itd chce otrzymac zwort pieniedzy ktorych nie otrzymalem wszytkie salda puste na aukcji ten sam status co poprzednio czyli brak wplaty i wybranej opcji dostawy pisalem do tej osoby ale nie odpisuje moge prosic o pomoc co zrobic?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie otrzymałeś wpłaty to czego się obawiasz nie bój się policji i allegro no chyba że masz gdzieś te pieniądze na przykład w zakładce allegro finanse albo już je wypłaciłeś na swoje konto jeśli tak to kupujący może się ubiegać o rekompensatę z POK jeśli mu nie oddasz a na allegro lokalnie tak jest że jak nie otrzymasz wpłaty za pierwszym razem to aukcja się automatycznie wznawia trzeba tego pilnować i kończyć aukcję zaraz po wznowieniu zanim ktoś ponownie kupi przedmiot jeśli się już go nie posiada więc spokojnie jeśli na pewno nie otrzymałeś wpłaty to nie masz się czym przejmować

oznacz moderatorów