anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawiesiliśmy Twoje konto

LucaShops
#7 Wielbiciel#

Witam, Allegro zawiesiło mi konto ponieważ, ktoś złożył duże zamówienie i nawet za nie zapłacił.

"Usunęliśmy wszystkie wystawione oferty i anulowaliśmy oferty kupna złożone w licytacjach. Nałożyliśmy również czasowe opóźnienie wypłaty środków z Allegro Finanse na czas weryfikacji konta (Regulamin Allegro załącznik 7a, art. 2.2. oraz załącznik 7b, art. 3.2.)".

"Prosimy Cię o potwierdzenie Twojej tożsamości oraz możliwości pozytywnej finalizacji transakcji. W tym celu prześlij nam:

-kolorowe zdjęcia (nie skany) obu stron Twojego dokumentu tożsamości,

-zdjęcie towaru wystawionego na sprzedaż wraz z umieszczonym obok niego Twoim dokumentem tożsamościi"

Wysłałem dokumenty potwierdzające tożsamość oraz zdjęcia towaru z imieniem, nazwiskiem oraz datą otrzymania blokady. Taka weryfikacja to normlana sprawa? Na prywatnym koncie allegro jest taka weryfikacja co każde większe zamówienie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Musisz wyjaśniać to mailowo, tu nic nie zdziałasz.

oznacz moderatorów

LucaShops
#7 Wielbiciel#

Tak zrobiłem, odrazu napisałem e-mail do allegro. Wstawiłem post, ponieważ myślałem, że mi wytłumaczy sprawę oraz pomoże. Jak widać nic nie zrobię, trzeba czekać do poniedziałku...

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Kiedy będziecie tak chińskich sprzedawców weryfikować?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie bardzo rozumiem czy blokadę masz na prywatnym czy firmowym. A widzę zawieszone i nawet statusu konta podejrzeć nie idzie. W każdym razie allegro robi takie numery nie od dzisiaj na firmowych kontach, przeważnie sprzedających elektronikę. Było sporo postów. Rób co mówią i módl się. Czasem to trwa masakrycznie długo i przyspieszyć nie idzie. Powiem, że jeszcze nie masz najgorzej. Było co najmniej kilka postów firm od których wołali faktur z hurtowni ...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LucaShops A wysłałeś zamówiony i opłacony towar w terminie?

oznacz moderatorów

LucaShops
#7 Wielbiciel#

@Ziolko39 Wysyłka w terminie 40 / 40 pkt...

 
oznacz moderatorów