anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie konta(ponoć tylko po to zeby sprawdzić czy Ja to Ja).

igipp
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

We czwartek moje konto zostało zawieszone. Wysłałem zdjęcia, które najpierw były podobno w za niskiej rozdzielczości. Do drugiej paczki zdjęć się nie odnieśli. 

Wysłałem również kilka maili, w których pytałem o dokładny powód. Do tej pory cisza, dokładnego powodu 0. Nawet nie wiem czy to rutynową kontrola, ponieważ jestem nowym sprzedający i zrobiłem 40 kilka transakcji w 4 dni czy zrobiłem coś niepoprawnie? 

Czytając wątki tutaj na allegro gadane śmiem już wątpić, że dowiem się jaki jest prawdziwy powód. Pozostaje mi tylko czekać na pozytywny final tej sytuacji i tu MOJE PYTANIE:

Czy są tu na forum ludzie, którzy mają pozytywne wspomnienia z ww weryfikacją konta, która przeszła pozytywnie ?

Pytam, ponieważ co nie wątek to darcie kotów z szanownych pracowników działu bezpieczeństwa.

Pzdr.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Są tacy co mają pozytywowe, Ci co mają negatywne już ich nie ma, a co sprzedajesz, ponieważ taka weryfikacja to się zdarza jak masz "nietypowy" sprzęt i jest podejrzenie że możesz go nie wysłać.

oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

@LEW433 

Zabawki oraz importowane z Chin męskie zestawy galanteryjne.

Ciekawe dlaczego akurat teraz przed weekendem powstała ta akcja...

 

Bardzo mnie zastanawia jaki jest faktyczny powód tego zawieszenia konta. 46 transakcji, wszystkie wysyłane w zadeklarowanym przeze mnie czasie... Opłaty dla allegro pobierane z platnosci klientów oraz pozostałość kilku tysięcy złotych na koncie bez możliwości wypłaty.

Wszyscy nabrali wody w usta i uważają, że jest git...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zbadane są wyroki boskie i na Allegro, czasem tak po prostu a czasem nikt nie wie o co chodzi!

oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

Nom cóż. Może kiedyś sprzedający będą traktowani na allegro chociaż w 10% tak jak kupujący. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

A od kiedy masz konto? I czy działasz w dropie?

oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

@Monika__L  13 dni. Towar mam u siebie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@igipp widać Twój watek

oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

Ja gdy w niego wchodzę to nie widzę odpowiedzi a gdy wchodzę z linka w mailu (dokładnie do odpowiedzi) to mam ww błąd.

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@igipp Może dali Ci jakiegoś bana na jakiś okres czasu na wchodzenie na swój profil . 

oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

Te zestawy z Chin dopiero co wystawiłem 🙂  

Fakturę na zakup tego towaru mam od firmy z Polski, bo nie jestem bezpośrednim importerem. 

Wszystko było by pięknie gdyby napisali z jakiego powodu wydarzyła się ta sytuacja. Tak to nic nie rozumiem i się denerwuję...

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

A to obstawiam że to jest powód.

wystawiles nowy towar obcego pochodzenia. Pytali o te faktury zakupu z PL?

oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

@Monika__L 

0 informacji od nich dostałem

Chcieli tylko zdjęcie dowodu i dowodu na tle towaru. Tyle. Żadnych faktur nie chcieli jak do tej pory. 

Właśnie sam teraz rozmyślam co mogło być powodem tego zawieszenia. Szukam przyczyny, a chyba nie tak to powinno wyglądać.  O to mi tylko chodzi. Odpisują raz na dzień. W weekend milczą. Spróbujcie klientowi nie odpisać przez 24h albo przez weekend. No ciekawe co by wtedy allegro zrobiło ?

Może odpisze ktoś z moderatorów? Jak by się zachowało allegro wtedy ? 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

No to luz. Czekaj spokojnie

oznacz moderatorów

igipp
#9 Pomysłodawca#

Tyle mi pozostaje. Czekam. A handel leci beze mnie... 

oznacz moderatorów