anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZAWIESZONE KONTO - CO ZROBIĆ?

speedysecurity
#7 Wielbiciel#

Witam

w pt bez powodu allegro zawiesił moje 3 konta firmowe powiązane z jedną platform handlowych.Moim zdaniem to jest chore ,by allegro dla swojego widzimisię  ograniczało możliwość prowadzenia swobodnej działalności gospodarczej w Polsce .Nadmieniam ze konta są świeże załozone dopiero w tym tygodniu,nie było jeszcze żadnej sprzedazy.Miom zdaniem śa to praktyki monopolistyczne i nadają sie do zgłoszenia do UOKIK,ciekawe co na to moderatorzy;

Pozdrawiam

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@speedysecurity Cześć. Konto zostało zawieszone ze względów bezpieczeństwa. Dział Bezpieczeństwa skontaktował się z Tobą w korespondencji 25278135 i poprosił o dodatkowe dokumenty. Prześlij proszę załączniki i po pozytywnej weryfikacji Twoje konto zostanie odblokowane. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

speedysecurity
#7 Wielbiciel#

hej

dzięki za odpowiedź, a można wiedzie na jakiego@ zostało to wysłane,bo ja nigdzie nie mogę znalezsc

pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@speedysecurity Na skrzynkę mejlową przypisaną do konta Allegro, czyli jo**na.k**@wp.pl 

Sprawdź również spam 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

im3000
#9 Pomysłodawca#

Teraz Allegro zawiesza konta , nawet za 3 dni opóźnienia w płatności.

Jakbym ja tak robił, to w dzisiejszych czasach, szybko bym stracił klientów.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@im3000 Blokada sprzedaży, którą nałożyliśmy na Twoje konto, nie jest spowodowana 3-dniowym opóźnieniem za należności. Tak jak poinformował Cię nasz pracownik w korespondencji mailowej, jeśli uregulujesz swoje zobowiązania wobec Allegro, będziemy mogli odblokować Twoje konto. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością odpowiedź będzie taka, wszystko możesz wyjaśnić tylko prowadząc korespondencję z działem bezpieczeństwa: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów