anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

playforsafe
#7 Wielbiciel#

Czesc, zawiesili mi konto nie otrzymalem informacji za co dali mi  bloka na moje konto, nie mam zadnej info na emailu ani w wiadomosciach na allegro. 

Po przeslaniu im zapytania w formularzu przez **piiip** dostalem odpowiedz; ''prosze najpierw o rozwiazanie sytuacji na koncie -  ''nazwa uzytkownika''.

Tylko Ja nie posiadam dostepu do tego konta, osoba ktora jest wlascicielem tego konta jest moim współlokatorem.  Posiadamy to samo ip internetu, konto te mojego współlokatora zostało zablokowane i musi przesłać dowod tozsamosci z przedmiotem ktory sprzedawal, ale nie posiada juz tego przedmiotu poniewaz blokada zostala na niego nalozona dopiero po tym jak wysłał do kupujacego konsole ps5 wiec nie ma mozliwosci aby im przesłał to zdjecia dowodu z konsola ktora wystawil wtedy i sprzedał.

Jak moge odwiesic swoje konto w inny sposob niz ten co mi allegro zaleciło?

Wyslalem paczke juz z iphonem do kupujacego ktory zaplacil za telefon mam srodki w saldzie payu, nie mam mozliwosci wyplaty teraz tych srodkow i do tego telefon już został wysłany.

Czy te srodki w saldzie payu zostana tam juz ciagle? co w takim razie z moim telefonem ktory wyslalem kupujacemu... pomocy nie wiem co mam robic stracilem telefon+ nie moge odebrac srodkow.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

playforsafe
#7 Wielbiciel#

Wyglada mi na to, ze **piiip**ilem sie w porzeczki weryfikujac konto tutaj na allegro. 

Wyslalem przedmiot, zawieszono moje konto, musze pierw rozwiazac problem z kontem ktore nie jest moje i srodki w saldzie payu nie maja mozliwosci wyplaty. **piiip**a mac niby taka zaufana firma z ubezpieczeniem paczki na 10k.. bez kitu skifa w **piiip**

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@playforsafe Ty Iphone kolega PlayStation - fajnie.... Jeżeli jest tak jak piszesz to zaraz będzie po kłopocie. Kolega podobno wysłał? Wystarczy poprosić kupującego o pozytywny komentarz lun potwierdzenie otrzymania przedmiotu. I wysłanie tego do Allegro. To samo u Ciebie. No chyba że tak nie jest.....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Razem a jednak osobno .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Trzeba było zacząć od czytania regulaminu ,który niestety zbyt często się zmienia .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@playforsafe tak jak napisaliśmy w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie - będziesz mógł wypłacić pieniądze za sprzedaż IPhone'a jeżeli prześlesz nam potwierdzenie wysyłki towaru, gdy Kupujący potwierdzi, że go otrzymał, środki zostaną zwolnione do wypłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów