anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone Konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
ALL4USKLEP
#7 Wielbiciel#

Witam Allegro zawiesiło moje konto życzyli sobie zdjecia towaru i dowodu. Wysłałem , teraz nagle zdj innych towarów i faktur . Czy ja mam im to udostepnic?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, bez tego nie odblokują Ci konta.

Oczywiście jest to żądanie niezgodne z prawem, nie mogą od Ciebie wymagać okazania faktur, możesz odmówić, ale jeśli odmówisz i nie pokażesz, nie odblokują Ci konta.

oznacz moderatorów
ALL4USKLEP
#7 Wielbiciel#
Może być np faktura z Obi? kupiłem cos bo była promocja ..
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ALL4USKLEP może być masz udowodnić że jesteś w posiadaniu tych towarów, bo jest obawa że sprzedajesz powietrze 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ALL4USKLEP
#7 Wielbiciel#

 Czy kwoty które sa na fakturze musza byc  na zdjeciu ? Czy to ich  nie interesuje ? Dziekuję za Pomoc !:)

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To jest Twoja działalność, oni nie mają prawa żądać ujawnienia cen zakupu. Nie mają prawa żądać danych i adresów Twoich dostawców.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ALL4USKLEP oni nie sprawdzają co za ile kupiłeś, tylko chcą sprawdzić czy posiadasz towar, nic nie zamazuj tylko wyślij zrób zdjęcie towaru i Ci szybko odblokują jak będziesz kombinował to se wydłużysz czas odblokowania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ALL4USKLEP
#7 Wielbiciel#

No tak a sprzedawać coś trzeba ,Dzieki za pomoc 🙂

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ALL4USKLEP Pamiętaj, że nie masz obowiązku posiadać w magazynie sprzedawanego towaru w momencie jego wystawienia, masz tylko obowiązek wysłać towar w czasie określonym w aukcji.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11 istnieje coś takiego jak tajemnica handlowa. Allegro nie może żądać ujawnienia dostawców i cen. Jaka jest gwarancja, że Allegro nie wykorzysta tej wiedzy, przecież Allegro też prowadzi sprzedaż na Allegro 😁 

oznacz moderatorów
ALL4USKLEP
#7 Wielbiciel#

Miał ktoś z was podobna sytuacje ? , Wysyłaliscie całe faktury ?Czy tylko potwierdzenie zakupu? bez kwoty i dostawcy

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

to działanie jest całkowicie niezgodne z prawem i regulaminem allegro

nie masz żadnego obowiązku niczego pokazywać

według teorii spiskowych tak allegro budowało swój sklep internetowy - szukało tanich i atrakcyjnych towarów

nie masz obowiązku posiadać towaru na stanie magazynowym - masz obowiązek wykonać zawarte umowy

i tyle

to jakbys poprosił allegro o podanie stanu swoich kont - bo jak nie mają pieniędzy to nie będziesz u nich sprzedawał

oznacz moderatorów
ALL4USKLEP
#7 Wielbiciel#

Witam, allegro zablokowało moje konto żądali zdj produktów z dowodem, więc wysłałem nagle chcą faktur.. Wysłałem kilka faktur. Dostaje maila ze chcą jeszcze więcej bo mam sporo towaru wystawione. To jest dozwolone? Dla mnie to jakaś kpina. Tłumaczę im że to co robią jest bezpodstawne towar który ktoś zakupił jest wysyłany na czas a nawet wcześniej, po co te całe ceregiele? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nikt tu na AG nic nie zrobi, sprawę musisz załatwić z Allegro. Wszystko dostajesz w mailach od nich.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ALL4USKLEP Nie mogą żądać od Ciebie okazania faktur, ujawnienia dostawców itp. Nie musisz tych dokumentów wysyłać, ale oni też nie muszą Ci odblokować konta.

oznacz moderatorów
ALL4USKLEP
#7 Wielbiciel#

Xyz96 no tak, ich powinno interesowac czy towar doszedł na c, czas. Zamiast pomagać nowym sprzedawca rzucają im kłody pod nogi... 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ALL4USKLEP po co drugi wątek, zrób to o co proszą nic nie ugrasz żaląc się tu, dobrze że dbają o kupujących i sprawdzają sprzedawców, wyślij co potrzebują i odblokują jak się będziesz stawiał i udowadniał cuda to świąteczny towar sprzedasz w marcu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@ALL4USKLEP Wszyscy sprzedawcy mają teraz pod górkę ,nikomu allegro nie umila sprzedaży ,każdy jest" zmuszany do pracy 24 h na dobę a nawet święta" by tylko nie zostać zniszczonym przez statystyki przez nich stworzone .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mwmonety tu się z Tobą zgodzę ale nikt nie zmusza tu sprzedawać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@kostas11 I ja tu też się z tobą zgodzę nikt nie zmusza można iść na bazar i stać pod chmurką i nie martwić się o statystyki ,koszty ,prowizje byle tylko pogoda była.

oznacz moderatorów