anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

Kosa7777777
#2 Obserwator#

Jakiś czas temu moje konto zostało zablokowane. Nie robiłem nice nielegalnego. Nie udało mi się dogadać z administracją i nie chcieli mi oni wyjawić powodu zablokowanego konta. Czy jestem w stanie jakoś teraz odblokować swoje konto ?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Kosa7777777 Tylko przez kontakt z Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f... Pospłacaj wszystkie długi, obiecaj poprawę, może Ci odblokują.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Kosa7777777 jeśli samo allegro nie potrafi to nie wiem kto może 😉 ale może ktoś z AG moderatorów pomoże i czegoś się dowie w Twojej sprawie 😉

Do moderatorów adminów: można was jakoś wywoływać cuzamen all do kupy? np @AG było by prosto 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_Może rozjaśnij sprawę, czy @Kosa7777777 jest tak niewinny.😁

oznacz moderatorów

Kosa7777777
#2 Obserwator#

Mam nadzieję że teraz uda mi się rozwiązać problem ponieważ wcześniej trafiłem na mało pomocnego moderatora i nie był w stanie wyjawić mi powodu mojego zawieszenia

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kosa7777777 konto zostało zablokowane w 2019 roku, ale Twoje zgłoszenie w tej sprawie sprzed 20 minut wpłynęło do nas, dlaczego poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź. Tylko i wyłącznie korespondencja mailowa z działem bezpieczeństwa może to zmienić. Niestety nie mogę tutaj publicznie wskazać powodu blokady Twojego konta, ale jeśli poprosisz o informację dotyczącą konkretnego punktu regulaminu, który złamałeś, nasz pracownik na pewno Ci go wskaże. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kosa7777777 Mam jeszcze kilka informacji dla Ciebie: 24 września 2019 roku otrzymałeś od nas wiadomość mailową, że zakończyliśmy współpracę i nie ma możliwości, abyś założył nowe konto. Rozmawiałam dodatkowo z zespołem bezpieczeństwa i nie ma opcji, abyśmy zmienili tę decyzję, więc bardzo mi przykro, ale nie mogę Ci pomóc w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZibiK30 Na razie nie ma takiej możliwości, trzeba wzywać nas indywidualnie, ale pomyślimy, czy można jakoś to usprawnić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ to byłoby przydatne, bo byłoby wezwaniem na które odpowie ten kto akurat jest 😉 a na spersonalizowane trzeba czekać aż się pojawi 🙂 Najprostsze to @AG 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kosa7777777 musiałeś dostać maila z powodem blokady !

Zawołamy wsparcie @nat_not @_HolaOla_ @la_nika @mr_oma 

________
Κώστας
oznacz moderatorów