anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zawieszone konto

sylaw751
#7 Wielbiciel#

Witam dziś dostałam e-mail od Allegro iż moje konto zostało zawieszone !!! 

natychmiast wysłałam zapytanie do allegro z jakiego powodu - 

dostałam  odpowiedź - iż mam przesłać im zdjęcia dowodu osobistego - co zrobiłam - po czym taka o to odpowiedź - 

 

Dziękuję za przesłanie załączników - usunąłem je już z bazy.

Nasza weryfikacja wykazała udostępnienie przez Panią swojego konta innej osobie, która poważnie naruszała nasze zasady. Oczywiście Pani także tym sposobem poważnie 
złamała Regulamin w art. 2.10.

Konto w tej sytuacji nie może zostać odblokowane.

 

jest to nie możliwe gdyż tylko ja i wyłącznie ja korzystam z mojego konta i nikt więcej !! 

wysłałam im odpowiedź na tą wiadomość to mi odpisali tak - 

 

Dobry wieczór,

Pani Sylwio, proponuję wziąć na bok emocję i poprosić osobę odpowiedzialną za cały stan rzeczy o kontakt z nami z konta   Client:98577126.

Dodam, że kolejny mail o takiej treści pozostanie bez odpowiedzi.

 

skąd mam wiedzieć kto to jest ten client ?? niby jak ja mam się z nim skontaktować ?? skąd takie podejrzenia allegro nie rozumiem tej chorej sytuacji zawieszenia mojego konta ?? 

Czy jest jakaś możliwość złożenia skargi na działanie allegro ?? do Rzecznika praw konsumenckich ??

gdyż na podstawie ich jakiś podejrzeń blokują mi konto !! a ja nie mam nic wspólnego z jakimś client 98cośtam ?

dodam iż jest to moje pierwsze konto na allegro !!!

co w takiej sprawie zrobić ????

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

Halfrunt
#18 Luminarz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy możecie zatwierdzić wyświetlanie się obrazów,

@GigiKJ może skopiuj i wklej samą treść tekstową, bo zdjęcia, aby były widoczne dla innych użytkowników, muszą zatwierdzić admini

oznacz moderatorów

GigiKJ
#7 Wielbiciel#

@Halfrunt 

Nie bardzo mogę wkleić bo tam jest imię i nazwisko oraz nr tel osoby z którą rozmawiałem. Nie była to jednak kobieta a niejaki Marcin K.

oznacz moderatorów

sylaw751
#7 Wielbiciel#

i gdzie tu coś piszesz o jakimś zwrocie ?? bo nie rozumiem ?/

 

oznacz moderatorów