anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

zyzekf5
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, Kontaktuje się z Państwem odnośnie zawieszenia mojego konta. Konto zostało zawieszone z powodu zwrotu środków dla kupującego z programu Allegro Protect. Niestety przez telefon inaczej dogadałem się z kupującym ale to już nie ma znaczenia. Niestety byłem i właściwie do czwartku nadal jestem na urlopie. Zaznaczyłem na allegro że będę na urlopie i wysyłki odbędą się w późniejszym terminie ale widocznie jakoś źle i się nie włączyła opcja urlopu. Odpowiedziałem na dwie inne założone dyskusje. Środki które zostały zwrócone w ramach programu również uregulowałem i wpłaciłem na allegro. Bardzo za to przepraszam ale byłem pewny że dobrze zaznaczyłem urlop. Proszę o zdjęcie ograniczeń na koncie. Dwóch kupujących zakończyło dyskusje po zwrocie im środków a dwóch zadeklarowało że im się nie spieszy i poczekają na paczki. Zresztą macie to w dyskusjach powiązanych z moim kontem .Prosiłbym o odwieszenie mojego konta. Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zyzekf5 Widzę, że prowadzisz już korespondencję mailową w tej sprawie. Poczekaj proszę na kolejną wiadomość.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zyzekf5
#1 Nowicjusz#

A w weekendy oni odpisują czy tylko w dni robocze?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Święta? ależ nie tylko robocze.

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Allegro nie przestrzega praw człowieka. Nie masz tu prawa do urlopu, do choroby, do informowania o urlopie, a jeśli pozwolisz sobie na wypoczynek spotkają cię liczne restrykcje i kary.

oznacz moderatorów